شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت آتلیه برای آن دسته از عزیزانی که در زمینه عکاسی فعالیت دارند توصیه می شود . شاید برای شما این پرسش ایجاد شود ممکن است یک عکاس نیاز به طراحی سایت آتلیه داشته باشد ؟ جواب ما آری است . حال ما از شما میپرسیم ؛ شما هنرمند عزیز چطور هنر عکاسی خود را به دیگران عرضه میکنید ؟ چند نفر در روز به آتلیه شما سر میزنند و از آثار شما دیدن مینمایند ؟ 
در حال حاضر افراد برای انتخاب یک آتلیه عکاسی خوب از طریق اینترنت جستجو کرده و با ورود به صفحات در نتایج جستجو یکی از آن طراحی سایت ها را که از لحاظ گرافیک ، رنگ بندی ، رابط آسان کاربری و در کل کاربر پسند میباشد را انتخاب و از امکانات و سرویس های آن که در وب سایت قرار داده شده است مطلع می شود و در صورت تمایل به محل آتلیه مراجعت می نماید .
حال اگر شما در فضای اینترنت اقدام به طراحی وب سایت آتلیه نمایید از چند جهت حائز اهمیت است . ما می توانیم با طراحی بخش گالری در سایت این قابلیت را ایجاد نماییم تا شما نمونه کارهای عکاسی را در معرض دید عموم قرار دهید تا دیگران از نحوه و مهارت عکاسی شما مطلع شوند . 
با طراحی وب سایت بخش کاتالوگ و تعرفه ها می توانید قیمت خدماتی را که به مشتریان ارائه میدهید را درج نموده تا کاربر با ورود به این بخش از تعرفه عکاسی و فیلمبرداری شما با خبر شود . با این کار باعث شده اید تا افراد در هنگام مراجعه به آتلیه عکاسی شما پیش زمینه ای از مبالغی را که باید هزینه کنند را داشته باشند .
با طراحی بخش خدمات میتوانید کلیه سرویس های را که قادر به انجام آن هستید را لحاظ نمایید از قبیل فیلمبرداری از مجالس ، فیلمبرداری از کارخانجات ، عکاسی از مجالس ، عکاسی صنعتی و همچنین آتلیه مربوط به کودکان و .... 
در بخش تماس با ما میتوانید آدرس محل آتلیه را هم به صورت متن و هم به صورت نقشه قرار دهید . شماره تلفن ها و فرم ارتباط با مدیریت را طراحی نموده نا کاربران به آسودگی هر چه تمام تر در محل کار شما  حاضر شوند و از خدمات شما استفاده نمایند . 

طراحی سایت وکلا ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های وکلا با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت وکلا با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت وکالت را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
  •  

نمونه کار های مربوط