شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت آموزشگاه برای آموزشگاه ها بسیار حائز اهمیت است . بسیاری از افراد در فضاهای مجازی بدنبال کسب علم می باشند و از محتواهای آموزشی مفید استفاده می کنند . همانطور که در جریان هستید در سطح شهرها موسسات آموزشی فراوانی در حال برگزاری کلاس های آموزشی می باشند اما متاسفانه تعداد محدودی از این آموزشگاه ها و دانشگاه ها و مدرسه ها دارای وب سایت می باشند و برای تبلیغات خود هزینه های هنگفتی را متقبل می شوند و یا در انتها در جذب دانشجو به مشکلاتی برخورد می کنند . در صورتیکه با طراحی وب سایت آموزشی هم در پول خود صرفه جویی کرده و هم مخاطبین بیشتری را به سمت موسسه خود جذب کرده اید . 
یک مثال ساده ، شما با تبلیغاتی تا چه محدوده ای را می توانید پوشش دهید ؟ وب سایت آموزشگاهی این اجازه را به شما می دهد تا در سطح جهانی به تبلیغاتی خود بپردازید . با طراحی سایت آموزشی و قرار دادن مطالب آموزشی در سایت به کاربران شهرهای مختلف این اجازه را می دهسد تا از محتوای آموزشی شما استفاده نمایند چه به صورت رایگان ، چه به صورت هزینه ای . 
شما می توانید در سایت خود کلاس های آموزشی که قرار است در آموزشگاه برگزار شود قرار داده تا دانشجویان از همین سایت در کلاس ثبت نام کرده و شهریه را به صورت آنلاین پرداخت نماید و همچنین قادر خواهید بود کلاس ها را به صورت آنلاین برگزار کرده تا افرادی که داوطلب شرکت در کلاسهای شما هستند بتوانند به کسب علم خود بپردازند .
موارد استفاده شده در سایت آموزشگاهی با مواردی که در طراحی سایت آموزشی بکار می رود تقریبا یکسان می باشد چرا که هدف هر دو آموزش است . پس فرصت را غنیمت شمرده و تا بیش تر از این دیر نشده برای مرکز آموزشی خود یک سایتی را دست و پا کنید و از رقیبان خود پیشی بگیرید . 

طراحی سایت وکلا ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های وکلا با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت وکلا با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت وکالت را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط