شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت آموزشی برای یک مرکز آموزش بسیار مهم می باشد . امروزه افراد با جستجو در فضای اینترنت بدنبال مطالب آموزشی خود میگردند تا به صورت مجازی به یادگیری مطالب بپردازند . پس چقدر خوب است این محتواها از منابع معتبرتری از طریق طراحی سایت دانشگاهی و یا مدرسه به دست دانشجویان و دانش آموزان برسد چرا که در حال حاضر وب سایت ها برای جذب کاربر دست به هر کاری می زنند تا افراد را به سمت سایت خود بکشانند . مدیران محترم مراکز آموزشی می توانند با طراحی وب سایت آموزشی خوب کمک بسیار زیادی را به دانشجویان خود نمایند تا حداقل در کسب علم دچار مشکل نشوند . 
در طراحی وب سایت آموزشی چندین مورد را باید رعایت نمود یکی از آن موارد حالت واکنش گرا یا رسپانسیو بودن سایت می باشد زیرا بسیاری از افراد از طریق تلفن های همراه خود و یا تبلت وارد سایت شما خواهند شد . پس سایت باید طوری طراحی شود تا در تمامی دستگاه های هوشمند به درستی نمایش داده شود .
یکی دیگر از مواردی که باید رعایت شود نحوه چیدمان مطالب سایت میباشد . سایت آموزشی به گونه ای باید طراحی شود تا کاربر بتواند به راحتی به تمامی مطالب سایت دسترسی داشته و از آنها استفاده لازم را ببرد . انتخاب فونت مناسب ، رنگ بندی مناسب سایت بسیار حائز اهمیت است چرا که در سایت های آموزشی و آموزشگاه از مطالب فراوانی پر شده است و کاربر بنا به نیاز خود آن مطالب را مطالعه خواهد نمود و ممکن است زمان زیادی را بسته به حجم محتوا سپری کند پس فونت سایت و رنگ بندی سایت به گونه ای باید انتخاب شود تا کاربر کمتر اذیت شده و در سنوات بعدی نیز از مطالب سایت شما استفاده نماید . شما می توانید با ورود به سایت دئووب با انواع طراحی سایت آشنا شوید.

طراحی سایت وکلا ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های وکلا با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت وکلا با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت وکالت را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط