شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت آژانس مسافرتی برای مراکز خدماتی مسافرتی حائز اهمیت است . از قدیم الایام مسافرت و گشت و گذار برای ما ایرانیان امری  بسیار مهم بوده است ، رفتن به سفر هم نیاز به زمان مناسبی نیست شما هر وقت تصمیم به سفر بگیرید می توانید به مسافرت بروید فقط قبل از آن باید در مورد مکان های که قرار است بروید تحقیقات لازم را به عمل آورید تا سفری خوش برای شما قلمداد شود . 
بدست آوردن اطلاعاتی در مورد اماکن گردشگری ، هتل ها ، اطلاعات جغرافیایی ، وسایل حمل و نقل ، نقش مهمی را در سفر برای ما ایفا می کند ولی بدست آوردن این همه اطلاعات یکجا کاری سخت و دشوار می باشد و طبیعتا نیاز به زمان زیادی دارد . بنابراین شما مدیریت محترم آژانس مسافرتی می توانید با ایجاد یک وب سایت آژانس مسافرتی خوب راه را برای آندسته از افرادی که بدنبال تورهای مسافرتی هستند هموار ساخته و تمامی این اطلاعات را یکجا در اختیار آنها قرار دهید .
شما می توانید در وب سایت مسافرتی خود تمامی اطلاعات مربوط به تورها و پکیج های مسافرتی را که ارائه می دهید ، به مشتریان اطلاع رسانی نموده تا کاربران  با وارد شدن در سایت از قسمت های مختلف وب سایت دیدن نموده و از سرویس های که در مورد تورها و پکیج های مسافرتی به مشتریان خود میدهید ، مطلع شده و با اطمینان برای سفری که قصد آن را دارند تصمیم گیری کنند و در انتها مشتری هر پکیج و توری که مورد رضایتش بود انتخاب و از همان قسمت می تواند سفارش آنلاین دهد . 
جهت پرداخت آنلاین روش های مختلفی را در طراحی سایت گردشگری و مسافرتی و در کل طراحی وب سایت آژانس مسافرتی می توان اعمال نمود ، مطمئن باشید شرکت مرصاد وب در مورد نحوه پرداخت و سفارشات راهنمایی های لازم را به شما عزیزان خواهد نمود . در صورتیکه تراکنش ها به صورت صحیح و کاربرپسند طراحی شود ، خاطره خوبی از خرید آنلاین برای مشتریان به جای خواهد ماند اگر تمامی این موارد از قبیل دریافت مدارک و صدور بلیط و ... به صورت یکجا و سریع انجام شود مشتری وقت کمتری را صرف خواهد کرد و سریعا به مقصود خود خواهد رسید و هنگامیکه سهولت استفاده از این امکانات را یکجا ببیند مطمئنا وب سایت شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی خواهد کرد .
ما می توانیم قابلیتی را در پنل کاربران طراحی کنیم تا شما مستقیما با مشتریان در ارتباط بوده و بلعکس . تا اگر کاربران سایت شما در مورد تورها و پکیج های مسافرتی سوال داشتند با آنها در تعامل باشید . همچنین می توانیم با طراحی سایت پشتیبانی آنلاین در پنل کاربران آنها را مستقیما به بخش پشتیبانی سایت شما متصل نموده و به صورت زنده با هم چت نمایند .
این کار جندین مزیت دارد ؛ اول اینکه شما باعث شده اید تا مشتریان بیشتری به سمت شما حرکت نمایند و دوم اینکه توانسته اید بانک اطلاعاتی تماس از مشتران خود داشته و در نهایت با ارسال ایمیل و اس ام اس های تبلیغاتی دوره ای ، آنها را از جدید ترین محصولات و پکیج های مسافرتی  آگاه سازید .  

طراحی سایت وکلا ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های وکلا با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت وکلا با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت وکالت را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
  •  

 

نمونه کار های مربوط