شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
 طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی  طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی برای آندسته از عزیزانی که در گذشته وب سایت داشته اند و در حال حاضر سایتشان جوابگوی نیازهایشان نیست مناسب است . طراحی این نوع وب سایت ها صد در صد به سلیقه خود کاربر طراحی می شود و تمامی امکاناتی را که مورد نیاز وی می باشد قرار خواهیم داد . در طراحی وب سایت اختصاصی دو مورد را حتما باید شرح دهیم : طراحی یک سایت اختصاصی نیاز به زمان بیشتری نسبت به طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت با وردپرس و یا جوملا دارد زیرا در این نوع وب سایت ها از مدیریت محتوای اختصاصی استفاده خواهد شد و مورد بعدی هزینه طراحی سایت اختصاصی می باشد که طبیعتا قیمت طراحی این سایت ها از مابقی سایت ها بیشتر است .
بعضی از سایت ها را نمی توان بر روی سی ام اس ورد پرس و یا جوملا برد مانند طراحی سایت پیش بینی فوتبال و یا طراحی سایت شرط بندی . زیرا این سایت ها نحوه برنامه نویسی متفاوتی با دیگر سایت ها دارد و ناچارا باید از مدیریت محتوای اختصاصی استفاده نمود . سایت های که به صورت اختصاصی طراحی می شوند چندین مزیت نسبت به مابقی وب سایت ها دارند که عبارتند از :
  1. برنامه ریزی و پیاده سازی تمامی ایده های مشتری از صفر تا صد
  2. امکان تغییر قالب سایت در آینده 
  3. بهینه سازی بهتر 
این نوع وب سایت ها قابلیت های بسیار زیادی دارند که در جلسه حضوری در شرکت به شما عرض خواهیم کرد . 
البته باید عرض کنیم منظور از طراحی وب سایت اختصاصی همان مدیریت محتوا و همچنین قالب سایت می باشد و در طراحی سایت با وردپرس ما فقط از سی ام اس وردپرس استفاده می کنیم قالب را شرکت طراحی کرده و در اختیار کاربر قرار می دهد . در جریان باشید به هیچ وجه از قالب های آماده در طراحی سایت استفاده نخواهد شد مگر اینکه خود کاربر در خواست داشته باشد و یا سایتی که دارد را بخواهد توسط شرکت مرصاد وب بهینه سازی سایت شود .
اگر دقت کرده باشید بزرگترین سایت ها در ایران و خارج از کشور از طراحی سایت اختصاصی استفاده کرده اند و آن هم دلیلش باز بودن دست طراح در طراحی و برنامه نویسی و همچنین بهینه سازی . پس ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر در ابتدای راه هستید از قالب های آماده استفاده کنید و خود را در دنیای مجازی محک بزنید و در صورت موفقی اقدام به طراحی وب سایت اختصاصی نمایید . 
امیدوارم با این مقاله توانسته باشیم مزیت های وب سایت اختصاصی را نسبت به دیگر وب سایت ها برای شما بازگو کرده باشیم . شما عزیزان می توانید برای سفارش سایت خود از بخش پیش فاکتور سایت اقدام نمایید و چنانچه نیاز به مشاوره دارید از طریق بخش تماس با ما با شرکت طراحی سایت مرصاد وب درتماس بوده و از راهنمایی و مشاوره همکاران ما بهرمند شوید . بخش پرسش و پاسخ شما را برای رسیدن به جواب کمک خواهد کرد . ما منتظر شما هستیم .

طراحی سایت وکلا ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های وکلا با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت وکلا با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت وکالت را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط