شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت املاک برای افرادی که دارای دفتر مشاوره املاک هستند بسیار مهم میباشد چرا که امروزه بیشتر اشخاص برای خرید و فروش و حتی اجاره مسکن از اینترنت استفاده می کنند  و ملک مورد نظرخود را در فضای مجازی جستجو می کنند ، مشاورینی که صاحب وب سایت میباشند از دیگران در پبشرفت کار خود بسیار جلوتر می باشند ، این افراد ملک های خود را در سایت به ثبت رسانده و از این طریق املاک خود را در معرض دید مشتریان قرار می دهند . این روش نسبت به روش های قدیمی بسیار بهتر جواب خود را پس داده است . شما با این کار در طیف وسیعتری به تبلیغات املاک خود پرداخته اید و افراد بیشتری را جذب وب سایت خود نموده اید .
هم اکنون در اینترنت می توانید کلمه فروش ملک و یا هر کلمه دیگری را جستجو کنید تا متوجه عرایض بنده شوید . بسیاری از همکاران شما که روش های مدرن و بروز را برای خرید و فروش املاک خود انتخاب کرده اند بسیار موفق تر شما هستند و به کسب و کار خود رونق دوچندان داده اند آنها فقط نسبت به طراحی وب سایت املاک خود اقدام جدی کرده و توانسته اند حجم وسیعی از مشتریان شما را به سمت خود بکشانند .
با طراحی سایت املاک با وردپرس باعث شده اید تا افراد بیشتری شما را شناسایی کرده و از سرویس های که در وب سایت خود به آنها عرضه داشته اید اسفاده های بیشتری را ببرند . برای مثال فردی ملکی دارد و در خارج از کشور زندگی می کند و می خواهد این ملک ا به فروش برساند به نظر شما چطور می تواند این کار را عملی کند ؟
جواب بسیار ساده است اگر شما دارای یک وب سایت املاک با امکان اینکه ثبت ملک داشته باشد را دارا باشید وارد سایت شما شده و ملک خود را در سایت شما به ثبت خواهد رساند و کاربران زیادی با ورود به سایت شما این ملک را مشاهده کرده و در صورت تمایل از شما خربداری خواهند نمود .
در طراحی سایت املاک چند نکته را باید رعایت نمود یکی اینکه  ظاهر سایت در اوج سادگی ، زیبا و جذاب باشد . دوم کاربر پسند باشد تا افراد بتوانند از امکاناتی که در سایت شما بکار برده شده بیشترین استفاده را ببرند . ممکن است افرادی که وارد وب سایت شما می شوند با چگونگی استفاده امکانات سایت املاک شما دچار مشکل شوند پس سایت باید به گونه ای طراحی شود تا همه افراد بتوانند از آن استفاده کنند .

طراحی سایت املاک

در طراحی سایت املاک باید از همان ابتدا سئو سایت رعایت شود تا در آینده بتوانید سایت خود را در نتایج اولیه گوگل مشاهده نمایید پس ما به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم تا  از گروه سئو شرکت طراحی سایت مرصاد وب این سرویس را درخواست نمایید . همانطور که می دانید و در مقاله مزایایی طراحی سایت املاک به شما عرض کردیم چنانچه می خواهید از دیگر رقبای خود پیشی بگیرید حتما نسبت به طراحی وب سایت املاک خود اقدام نمایید و زمان خود را از دست ندهید هم اکنون می توانید از بخش پیش فاکتور سایت املاک خود را در مرصاد وب سفارش دهید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما در تماس باشند .

طراحی سایت املاک ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های املاک با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت املاک با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت املاک را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط