طراحی سایت انتشارات ارزان


طراحی سایت انتشارات ارزان

طراحی سایت انتشارات ارزان

طراحی سایت انتشارات ارزان

طراحی سایت انتشارات ارزان

طراحی سایت انتشارات ارزان

طراحی سایت انتشارات ارزان : امروزه کتاب خوان ها کمتر زمان رفتن به بازار برای خرید کتاب را دارند. طراحی سایت فروشگاهی انتشارات کتاب ها و محصولات فرهنگی اتشارات کتاب یکی از راه های گسترش کتاب خوانی محسوب می شود . با بوجود آمدن فروشگاه های اینترنتی و افزایش استفاده عموم مردم از فروشگاه های اینترنتی برای خرید های اینترنتی ، فرصتی مناسب برای انتشارات فراهم شده است تا با طراحی سایت بتوانند محصولات و کتاب های انتشاری خود را از طریق وب سایت ها خود به فروش برسانند. یکی از چند ویژگی طراحی سایت انتشارات برای کاربران ، دسترسی سریع به کتاب مورد نظر خود با چند کلیک یا جستجو کتاب در اینترنت می باشد و همچنین با کمترین زمان کتاب مورد نظر خود را پیدا و خریداری می کنند.

تعدادی از مکانات در طراحی سایت انتشاراتی :

1- باید به امنیت وب سایت توجه کرد
2- طراحی ظاهر وب سایت انتشارات کتاب باید بگونه ای باشد که کاربر احساس خستگی و سردرگمی در سایت نکند.
3- طراحی سایت انتشارات باید بگونه ای باشد که از سرعت بارگذاری صفحات بالا باشد که بازدیدکنندگان وب سایت را خسته نشوند.
4- باید تمامی کتاب های منتشر شده انتشارات در وب سایت قرار داده شود.
5- در وب سایت محصولات فرهنگی ، باید فایل های ویدئویی و صوتی انتشارات در وب سایت قرار گیرد.
6- وجود درگاه بانکی برای پرداخت آنلاین برای خرید آنلاین کتب و محصولات تا کاربران بتوانند به راحتی کتاب و یا محصول انتشاراتی مورد نظرشان را از طریق اینترنت خریداری نمایند.
7- در طراحی سایت انتشارات باید امکان جستجوی پیشرفته وجود داشته باشد مثلا جستجو توسط نویسنده ی کتاب ، جستجو توسط نام کتاب و …
8- قسمتی برای درج مطالب و محتوای مفید و منحصر به فرد برای کاربران وب سایت انتشارات ایجاد شود.
9- برای کتاب هایی که در وب سایت انتشارات برای فروش قرار میگیرد ، قسمت خلاصه کتاب و عکس روی جلد کتاب حتما درج شود.
10- قرار دادن کلیه ی افتخارات و لوح های تقدیر در سایت انتشارات.
امکانات ذکر شده فقط تعداد کمی از مواردی است که در طراحی سایت انتشارات باید بکار گرفته شود. طراحی سایت انتشارات برای یک انتشارات بسیار مفید است و درآمد انتشارات را به سرعت افزایش می دهد .در طراحی سایت انتشارات باید مسائل ذکر شده حتما رعایت شده و رعایت نکردن این موارد در طراحی سایت باعث عدم کارایی سایت برای انتشارات می شود. گروه طراحی مرصاد وب با استفاده از آخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد تا با کمترین هزینه و بهترین بازخورد وب سایتی زیبا و با بیشترین امکانات در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

چناچه دوست دارید در ابتدا از قیمت وب سایت خود اطلاع داشته باشید و یا اینکه در یک وب سایت انتشاراتی که بخشهای دیگری را میتوان داشت از صفحه پیش فاکتور آنلاین میتوانید اقدامات اولیه خود را انجام دهید.

همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.