شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت انتشارات ، متاسفانه فرهنگ کتاب خواندن در کشور عزیزمان جایی ندارد ، البته افراد زیادی هم هستند که علاقه به کتاب خواندن دارند حال این کتاب می خواهد به صورت فیزیکی و یا مجازی باشد . خیلی از همین افراد علاقه مند به کتاب خواندن ، کتاب‌های خود را از طریق اینترنت جستجو کرده و پیدا می کنند. چنانچه یک سایت انتشارات به درستی طراحی و پیاده سازی گردد و قسمت‌های مختلف سایت به درستی دسته بندی شده باشد می توانند برای کسب و کار شما اثر بخش بوده و شما را از نظر درآمدی رونق دهد. 
در انتها سایت انتشارات شما می تواند بازدیدکنندگان را به مشتریان خود تبدیل کند و از آنها بخواهید به محل کار شما مراجعه نموده و با بستن قرارداد در مورد انتشارات کتاب های شان به آنها کمک نمایید و یا از کتاب های شما به صورت حضوری نیز دیدن نمایند. 
مطمئن باشید بازدیدکنندگان سایت انتشارات شما از شما نمونه کارها و سابقه مشتریان قبلی را خواهند پرسید تا با روند کاری شما آشنا شده. می توانید کارهای شاخص خود را یا اسامی و بیوگرافی نویسندگان مطرح که نزد شما کتاب خود را به چاپ رسانده اند با دسته‌ بندی منظم در صفحه اول سایت قرار داده تا بازدیدکنندگان از نمونه کارها و همچنین سابقه مشتریان شما مطلع شده و راحت تر بتوانند نسبت به چاپ کتاب خود در انتشارات شما تصمیم بگیرد 
طبیعی است که اگر نمونه کارها و مشتریان شما بیشتر باشند محتوای شما افزایش پیدا کرده و افراد با فراغ بال بیشتر و مطمئن تر می توانند کار خود را به شما بسپارند و این باعث رونق در کسب و کار شما شده .
ما می‌توانیم در طراحی سایت انتشارات شما بخش خرید آنلاین را لحاظ نماییم تا کتاب های شما به صورت آنلاین خریداری شود و این برای کاربران بسیار جذاب بوده و دست به دست گشته و سایت شما نیز ورودی قابل توجهی خواهد گرفت. ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد طراحی وب سایت انتشارات را دارید درخواست اضافه کردن رویداد ها همایش های در آینده را نیز داشته باشید برای مثال شما در سال جاری در نمایشگاه بین المللی شرکت خواهید نمود به راحتی می توانید این موضوع را در سایت به اطلاع دیگران برسانید حتی با جزئیات بیشتر مانند تاریخ ، محل برگزاری نمایشگاه ، تا افراد بتوانند از طریق گوشی های همراه خود به راحتی به غرفه شما دسترسی داشته باشند.
 

طراحی سایت انتشارات ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های انتشارات با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت انتشارات با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت انتشارات را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط