شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت بازرگانی ، همه می‌دانیم که برای بازرگانان و تجار عزیز چیزی مهمتر از جذب مشتری در اولویت کارهای شان وجود ندارد و جذب مشتری بیشتر ، رونق بیشتر برای شان خواهد بود . طراحی وب سایت بازرگانی می تواند کمک خوبی باشد تا تاجران عزیز بتوانند محصولات و کالاهای خود را در معرض دید عموم و خریداران قرار دهند. تا کاربران بتوانند به صورت آنلاین سفارش کالای خود را بدهند.
 امروزه فروشگاه آنلاین از اهمیت بالایی برخوردار است و تقریبا فرهنگ خرید آنلاین در کشور عزیزمان جا افتاده و مطمئن باشید در چند سال آینده این امر ضروری خواهد شد پس تا دیر نشده شما عزیزان نسبت به طراحی سایت بازرگانی خود اقدامات لازم را به عمل آورید . در چند سال آینده از رقبای خود را نخورید .
در طراحی سایت بازرگانی می توانیم فروشگاه آنلاین را نیز لحاظ نماییم و همانطور که می‌دانید در خرید کالا به صورت کلان مشتریان به دنبال تخفیف هستند شما میتوانید این موارد را در سایت لحاظ نمایید تا مشتریان با لذت بیشتری از سایت بازرگانی شما خرید نمایند و خرید خاطره خوبی را برایشان به ارمغان آورد .
در طراحی سایت شرکتی نیز می‌توان نمایندگان را معرفی نمود ، و این امر باعث شده تا مخاطبان زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد و به راحتی هرچه تمام تر دیگران شما را پیدا کنند . محصولات جدید ، قوانین جدید روی کالاها، اخبار و مقالات و خیلی موارد دیگر می توانند به شما کمک نمایند به زیبایی هر چه تمام تر طراحی وب سایت بازرگانی انجام پذیرد.
 با توجه به تجربه ای که شرکت طراحی سایت مرصاد وب در زمینه طراحی سایت شرکتی دارد چه به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری باید عنوان نماییم که سایت های بازرگانی همان سایت های شرکتی تلقی می شوند بنابراین در جلسه حضوری و تلفنی نسبت به امکانات یک سایت بازرگانی با شما صحبت خواهد شد تا تفاوت یک وب سایت شرکتی های وب سایت بازرگانی نمایان شود .
 

طراحی سایت بازرگانی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های بازرگانی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت بازرگانی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت بازرگانی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 

 

نمونه کار های مربوط