شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت باشگاه ورزشی ، ورزش برای سلامتی بدن ما بسیار ضروری است ، امروزه بسیاری از کسب و کارهای ورزشی را به صورت آنلاین می توان جستجو نمود. برای شما هم ممکن است اتفاق افتاده باشد که یک باشگاه ورزشی در محل زندگی خود و یا محل کارتان را در اینترنت جستجو کرده باشید. و در حین همین جستجو چشمتان به تبلیغات در زمینه وسایل ورزشی خورد باشد . برای بنده این اتفاق چندین بار رخ داده است، پس این طرز فکر اشتباه است که باشگاه ورزشی جای در فضای اینترنت ندارد.
 یکی از مزیت های طراحی وب سایت باشگاه ورزشی این است که به علت تنوع زیاد ورزشی می توانید سرویس های مختلفی را نیز ارائه دهید ، در نهایت میتوانید بازدیدکنندگان زیادی را به سایت باشگاه ورزشی خود دعوت نمایید ، بازدیدکنندگانی که در نهایت به مشتریان پروپا قرص شما تبدیل خواهند شد .
در ابتدای کار می توانید به درستی کار خود و وبسایت باشگاه ورزشی خود را معرفی نمایید و با قرار دادن شماره های تماس و آدرس باشگاه ورزشی کاربران آنلاین را به باشگاه ورزشی خود دعوت کنید تا از محل باشگاه ورزشی دیدن نمایند . همچنین می توانید با طراحی صفحه درباره ما، با قرار دادن مدارک بین المللی و گواهینامه ها و یا مدارکی را که شما به ورزشکاران ارائه می‌دهید باعث جلب توجه کاربران شوید و انگیزه شان را جهت شرکت در کلاس های ورزشی بیشتر نمایید و یا حتی می توانید در همین صفحه در مورد وسایل پیشرفته ورزشی که در اختیار دارید توضیحاتی ارائه دهید تا ورزشکاران مطلع شوند در این زمینه شما بسیار حرفه ای عمل می کنید. یا حتی می توانید نام اساتید و مربیان را در این صفحه لحاظ کنید تا ورزشکاران بدانند قرار است تحت نظر کدام مربی علم و فنون ورزشی را آموزش ببینند .
شما می‌توانید ورزشکار را تشویق نمایید هزینه کلاس ورزشی خود را به صورت آنلاین پرداخت نماید و از تخفیف ویژه برخوردار شود و همچنین به دلیل وجود مطالب زیادی در سایت‌های ورزشی رتبه سایت شما در موتورهای جستجو افزایش پیدا کرده و در فضای اینترنت نسبت به رقیب های خود بهتر دیده شوید.
 

طراحی سایت باشگاه ورزشی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های باشگاه ورزشی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت باشگاه ورزشی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت باشگاه ورزشی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 

 

نمونه کار های مربوط