شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
 طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس  طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس ، افراد زیادی تمایل به داشتن وب سایت خوب دارند ولی در سر دوراهی قرار میگیرند که از قالب های آماده وردپرس استفاده نمایند و یا از روش طراحی سایت اختصاصی استفاده کنند . ما باید به شما عرض کنیم اگر در ابتدای راه هستید بهتر است از قالب های آماده وردپرسی استفاده نمایید زیرا هزینه طراحی سایت با وردپرس بسیار کمتر از طراحی وب سایت به صورت اختصاصی میباشد . 
در جریان باشید که مدیریت محتوا وردپرس و جوملا از محبوب ترین مدیریت محتواهای هستند که شما می توانید در راه اندازی وب سایت خود استفاده نمایید فقط باید چند نکته را رعایت کنید . نکته اول اینکه قالب های آماده بسیار باگ های کد نویسی دارند و ممکن است بعد از مدتی شما را دچار مشکل خواهید شد . اگر تصمیم داشتید از مدیریت محتوای وردپرس استفاده نمایید بهتر است که قالب را طراحی کنید تا اینکه از قالب آماده استفاده کنید .

طراحی سایت با وردپرس

در حال حاضر تعداد زیادی از سایت ها در حال فروش قالب های آماده وردپرس می باشند که این قالب ها اختصاصی طراحی نشده است و فقط فارسی سازی و راست چین شده اند . سوای اینکه این فارسی سازی و راست چین شده درست باشد برای اینکه این سایت وردپرسی اختصاصی طراحی نشده دارای باگ های بسیار زیادی می باشد که باید توسط یک برنامه نویس خبره رفع باگ شود تا در آینده به مشکل بر نخورد .
قالب های آماده وردپرس از نظر امنیت بعضا دچار مشکل می باشند که حتما باید مورد بررسی قرار بگیرد در حال حاضر افرادی که دارای سایت های وردپرسی میباشند به شرکت مراجعه نموده و درخواست بررسی مجدد سایت وردپرسی خود را دارند و با بررسی های بعمل آمده متوجه می شویم که این سایت ها از نظر امنیتی بسیار مشکل دارند و کدهای که در این سایت ها بکار رفته سئو بسیار سخت شده که ما مجبوریم این قبیل سایت ها را از نو از نظر کد نویسی بررسی و رفع خطا کنیم .
در طراحی وب سایت با وردپرس یکی ار مواردی که حتما باید مورد بررسی قرار بگیرد این است که امنیت خوبی داشته باشند وبخصوص سایت های که در آن تراکنش های مالی فراوانی صورت می پذیرد که اگر از قالب آماده وردپرس استفاده می شود حتما رفع باگ شود تا هکرها نتوانند به راحتی به سایت شما نفوذ کنند . متاسفانه دیده شده افراد در سایت های خود از پلاگین های فراوانی استفاده می کنند یعنی امکاناتی که مورد نیازشان می باشد را با نصب پلاگین وردپرسی رفع نمایند در حالیکی نصب بیش از حد ماژول بسیار خطرناک می باشد . برای مثال وقتی شما از پلاگین های فراوانی استفاده می کنید باعث شده تا ریکویست های فراوانی را به سمت سرور ارسال کرده و همین امر موجب شده تا سرعت لود سایت شما بسیار افزایش پیدا کرده و سئو سایت شما به مشکل برخورد کند . 
یکی دیگر از مواردی که با نصب پلاگین شما به سایت خود ضربه میزنید ورود راحتر هکرها به سایت می باشد از پلاگین های استفاده کنید که مداوم در حال بروزرسانی می باشند . و تاریخ بروزرسانی آنها بسیار نزدیک است . این ماژول ها همگی دارای حفره های امنیتی فراوانی می باشند که اگر رفع نشود برای سایت بسیار خطرناک است .
شرکت طراحی سایت مرصاد وب این اطمینان را به شما می دهد که تمامی طراحی سایت با وردپرس خود را به صورت اختصاصی انجام داده و پلاگین ها نیز اختصاصا درون سایت وردپرسی لحاظ شود تا سرعت لود سایت شما به حداقل برسد و یا اگر سایت وردپرسی دارید که دچار مشکل می باشد تیم طراحی مرصاد وب با کمال میل سایت شما را بروزرسانی کرده و تمامی باگ های سایت شما را رفع نماید.
قالب آماده چند مشکل ممکن است داشته باشد که عبارتند از :
ممکن است دارای باگ های فراوانی باشد که این مشکلات بیشتر امنیتی می باشد .
برای اینکه امکاناتی را به سایت اضافه کنید نیاز به نصب پلاگین میباشد که باعث افت سرعت سایت شده .
و چندین مورد دیگر ....

سایت های که می توان با وردپرس طراحی نمود عبارتند از :
  1. طراحی سایت فروشگاهی 
  2. طراحی سایت شرکتی 
  3. طراحی سایت فروش شارژ
  4. طراحی سایت فروش فایل
  5. طراحی سایت لباس
  6. طراحی سایت املاک 
  7. طراحی سایت شخصی 
  8. ......
ما در شرکت طراحی سایت مرصاد وب با داشتن کادری مجرب ، طراحی سایت با وردپرس را به صورت اختصاصی طراحی و در اختیار مشتریان قرار می دهیم و هیچگاه از قالب های آماده استفاده نخواهیم کرد . ممکن است مشتریان عزیز ما از قبل دارای سایت از نوع وردپرس بوده باشند و بخواهند سایت خود را بهینه سازی نمایند که این کار توسط کارشناسان شرکت ما به نحو احسن انجام خواهد شد . 
در پایان سایت وردپرسی برای راه اندازی سایت فروشگاهی و سایت شرکتی مناسب میباشد در صورتیکه تمامی موارد گفته شده در آن رعایت شده باشد . موفق باشید .
 

طراحی سایت با وردپرس ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های وردپرسی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت با وردپرس را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود . 

نمونه کار های مربوط