شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت تبلیغاتی ، تبلیغات یک امر ضروری برای شناخته شدن و معرفی یک برند میباشد . شرکت های بزرگ دنیا مثل نایک و آدیداس با اینکه بسیار شناخته شده باشند هنوز در حال تبلیغات محصولات خود هستند و در دنیای بیزینس نیاز به تبلیغات دارند .
بیل گیتس مدیر شرکت مایکروسافت در یک کنفرانس بین المللی اعلام کرد : من اگر هزار دلار داشته باشم ۹۹۹ دلار آن را تبلیغ و فقط یک دلار آن را در جیب خود می گذارم . این سخن از زبان کسی بیان شده است که در زمینه تجارت و روش های کسب درآمد از طریق اینترنت بسیار موفق بوده و امروزه ثروتمندترین مرد دنیاست .
شما عزیزان میتوانید با طراحی یک وب سایت تبلیغاتی در فضای اینترنت از هموطنان خود دعوت به عمل آورید تا آگهی های خود را در سایت شما درج نمایند و از طریق وبسایت آگهی شما کالاهای خود را خرید و فروش کنند.
در حال حاضر سایت های تبلیغاتی بسیاری در حال فعالیت می باشند که موفق بوده اند مثل دیوار ، شیپور ، که منبع درآمد بسیار خوبی برایشان بوده است . شما هم میتوانید پا در این عرصه بگذارید و با رقبای خود دست و پنجه نرم کنید .
سایت‌های دیوار و شیپور و سایتهای مشابه دیگر در ابتدا شناخته شده نبودند ولی با تبلیغات فراوانی که انجام داده اند چه تبلیغات محیطی در کلان شهرها و چه تبلیغات تلویزیونی توانستند جایگاه محبوبی در بین ایرانیان داشته باشند . مطمئن باشید ، طراحی وب سایت تبلیغاتی که قرار است شرکت طراحی سایت مرصاد وب برای شما طراحی کند از آخرین تکنولوژی روز دنیا در برنامه نویسی خود استفاده نموده تا بتوانید به راحتی به جمع کثیری از همکاران خود به پیوندید.

باید عنوان کنیم کار آسانی نیست ولی خوب خواستن توانستن است...

در طراحی وب سایت تبلیغات و نیازمندی در خیلی از موارد از نظر بهینه سازی ، باید سئو سایت رعایت شود تا سایت شما با سرعت هرچه تمام تر بارگذاری شود زیرا در سایت های تبلیغاتی از عکس های فراوانی استفاده میشود . هر کاربر که ثبت نام میکند میتواند عکس از محصول یا کالای خود قرار داده و آگهی نماید و در معرض دید عموم قرار دهد .

طراحی سایت تبلیغاتی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های تبلیغاتی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت تبلیغاتی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت تبلیغاتی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط