شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت تخفیف ، تخفیف شیرین ترین بخش خرید چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین برای ما ایرانیان می باشد . طبیعی است همه ما به دنبال کالای ارزان و با کیفیت هستیم و  همه این وقت را می گذارند تا به کالای ارزان و باکیفیت خود برسند ، حال اگر در فضای اینترنت باشد ، شرایط برای شما آسان تر خواهد بود کافی است با بستن مرورگر خود از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر رفته و از کالاهای آن سایت دیدن نمایید و همچنین از قیمت ها با خبر شوید .
چند سالی است سایت های تخفیف در بین عموم رواج پیدا کرده و دیگر نیاز نیست برای خرید کالای ارزان و با کیفیت زمان زیادی را صرف کنید و در شلوغی شهر به دنبال آن باشید کافیست با یک جستجوی ساده در فضای اینترنت به دنبال آنچه می گردید برسید و کالای خود را سفارش و در درب منزل تحویل بگیرید و سپس پول آن را پرداخت نمایید .
تنوع کالا در سایت های تخفیف می‌تواند نظر هر کاربری را به خود جلب کنند . دادن کوپن های تخفیف به کاربران می توانند جذاب باشد و مشتری را ترغیب به خرید کالا نمایند . همچنین موتورهای جستجو مانند گوگل از تنوع کالا استقبال می کنند و باعث می شود تا سایت شما را در نتایج خود بالاتر از رقیبان شما قرار دهند .
شرکت طراحی وب سایت مرصاد وب به شما اطمینان می دهد با طراحی پنل کاربری بسیار خوب و با کیفیت عالی شما را در مدیریت هرچه بهتر و آسانتر سایت کمک نماید که با داشتن علم اندک در زمینه سایت و مدیریت وبسایت ، کنترل کامل روی وب سایت تخفیف شما را تضمین نماید .
یکی از سرویس های مهمی که در وب سایت های تخفیف باید لحاظ شود جستجوی پیشرفته آن است که کاربران آنلاین بتوانند به راحتی به کالای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند . در صفحه نخست سایت با قرار دادن کالاهای تخفیف خورده با دسته بندی های بسیار منظم و همچنین زمان باقی مانده از تخفیف برای کاربران بسیار جذاب بوده و باعث شده به مراتب به سایت تخفیف شما سر زده و از امکانات بسیار زیاد وب سایت شما استفاده نمایند .
 

طراحی سایت تخفیف ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های تخفیف با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت تخفیف با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت تخفیف را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط