شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین ، امروزه بسیاری از افراد تفریحات خود را در فضای مجازی توسط گوشی همراه و یا تبلت های خود انجام می دهند شاید برای شما هم پیش آمده باشد و دیده باشید که چند نفر با گوشی و یا تبلت در حال بازی کردن بازی های آنلاین در فضای مجازی می باشد و همین امر باعث می شود علاقمند به این تفریحات به سمت سایت شما کشیده شوند. این را هم در نظر داشته باشید که با برنامه ریزی درست و صحیح میتوانید همین افرادی که در فضای مجازی بسیار فعال عمل می کنند در نهایت به مراکز حقیقی نیز فراخوانده شوند و از این طریق به کسب و کار خود رونق داده  و درآمد خود را چند برابر کنید یکی از مزیت هایی که وب سایت های تفریحی  نسبت به بقیه وبسایت ها دارند گرفتن تبلیغات و آگهی می باشد آنهم به دلیل وارد شدن کاربر های آنلاین در این نوع وب سایت ها می باشد و همین موضوع موجب می‌شود تا در ابتدا اگر از طریق سایت خود و بازی های آنلاین درآمدی نداشته باشید ، از طریق درج آگهی و تبلیغات در سایت خود درآمد خوبی را رقم بزنیم مراکز تفریحی و شهربازی هانسبت به تبلیغ مراکز خودرو در وبسایت های شما بسیار راغب می باشد شما نیز می توانید در سایت تفریحی خود از بخش های گوناگون مانند زندگی نامه هنرپیشه ها خواننده ها و همچنین قرار دادن لطیفه ها نسبت به جذبه بیشتر کاربران آنلاین اقدام نمایید کاربران آنلاین بیشتر در سایت شما وقت بگذارند تا باعث شود سایت شما در رتبه های گوگل از نتایج بهتری برخوردار  شود در طراحی سایت تفریحی و بازی های آنلاین طراح باید از مهارت بسیار بالایی برخوردار باشد که خوشبختانه تیم طراحی سایت مرصاد وب از افراد بسیار ماهر تشکیل شده که در ابتدا خواسته های شما را شنیده و بر اساس آن برنامه ریزی می نمایند و حتی اگر نیاز به مشاوره در این زمینه داشته باشید همکاری لازم را با شما خواهد داشت معمولاً در وب سایت های تفریحی بازی های آنلاین افراد برای شکست رقبای خود هزینه های زیادی را متقبل میشوند و حاضر هستند تا زمان زیادی را در سایت شما سپری کنند و این باعث شده تا رتبه شما در گوگل افزایش پیدا کندیکی از قسمت های بسیار مهمی که در سایت های تفریحی و بازی آنلاین می توان لحاظ نمود بخش مراکز تفریحی می باشد شما عزیزان میتوانید با مراجعه به مراکز طراحی سایت تفریحی و با بستن قرارداد نسبت به تبلیغ آن مراکز اقدام نمایید.
 

طراحی سایت تفریحی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های تفریحی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت تفریحی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت تفریحی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 

نمونه کار های مربوط