شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت حیوانات : امروز با قرار گرفتن جانوران در منازل خیلی از افزاد ، حیوانات جایگاه ویژه را به خود اختصاص داده اند و متاسفانه سایت های دامپزشکی و سایت‌های کلینیک حیوانات در فضای اینترنت ما ایرانیان بسیار اندک است و برای افرادی که اقدام به طراحی سایت مرتبط با حیوانات می کنند بسیار زمان مناسبی است.

طراحی سایت حیوانات

ایجاد یک سایت دامپزشکی باعث شده تا این افراد حیوان خود را به کلینیک شما آورده و به درمان آن بپردازند. یکی از امکاناتی که میتوان در طراحی سایت حیوانات لحاظ نمود بخش ارتباط مستقیم با افراد است تا کاربران به صورت مستقیم با دامپزشک در تماس بوده و سوالات خود را مطرح نمایند. بخش دیگری که می توان لحاظ نمود مربوط به تعیین وقت قبلی میباشد که کاربر قبل از حضور در کلینیک وقت خود را در سایت تعیین کرده و سر وقت تعیین شده در کلینیک حاضر می‌شود.
قرار دادن بخش پرسش و پاسخ می‌تواند کمک زیادی به کاربران کرده و آن‌ها را یاری نماید این بخش باعث شده تا کاربران بیشتری در سایت شما حاضر شوند و از نظر سئو بسیار حائز اهمیت است و نتیجه سایت در موتورهای جستجو بهبود بخشیده خواهد شد. ممکن است کاربران شما در منازل خود از حیوانی مراقبت کنند ولی برایشان سوالاتی مطرح شود که نیاز است فردی آنها را راهنمایی کند . شما با طراحی بخش پرسش و پاسخ این مشکل را برای کاربران خود مرتفع خواهید ساخت .
در طراحی سایت حیوانات بخش های فراوانی را می توان در نظر گرفت تا کاربران بتوانند از این امکانات استفاده های لازم را ببرند . ما می توانیم برای سایت شما بخش گالری تصاویر را در نظر بگیریم که با قرار دادن تصاویر حیوانات جذابیت سایت خود را بالاتر خواهید برد . 
در طراحی سایت حیوانات می توان تمامی امکانات طراحی سایت فروشگاهی را قرار داد تا شما عزیزان بتوانید در سایت خود لوازم نگهداری حیوان را به صورت آنلاین بفروش برسانید و یا با قرار دادن عکس حیوانات در سایت و همچنین قیمت هر کدام به فروش آنلاین حیوانات خانگی بپردازید . ما می توانیم بخشی را برای توضیحات هر حیوان در نظر گرفته تا کاربران با خواندن خصوصیات این موجود زنده بیشتر آشنا شوند .
ما متوجه شده ایم که بسیاری از دانشجویان دامپزشکی برای کسب اطلاعات با مراجعه به این سایت ها بدنبال مقالات مربوط به حیوانات می گردند که با طراحی بخش مقالات می توان مقالات مد نظر را در آن قسمت از سایت قرار داد .

قسمت تبلیغات نیز می‌تواند به درآمد شما نیز کمک کند با قرار دادن این بخش در صفحه اصلی سایت شما، کاربران مجاب خواهند شد تا تبلیغات خود را در سایت شما انجام دهند و این باعث شده تا کسب و کار شما رونق داده شود . در مورد گرافیک سایت ایده های خوبی را به شما خواهیم داد، کار با حیوانات در نهایت روحیه انسان را شاد خواهد نمود و در طراحی وب سایت حیوانات نیز از رنگ های شاد استفاده خواهد شد البته بهترین و منطقی‌ ترین رنگ ها را برای سایت شما در نظر خواهیم گرفت و با هماهنگی شما این کار را خواهد پذیرفت.
 

طراحی سایت وکلا ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های حیوانات با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت وکلا با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت حیوانات را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .

 

نمونه کار های مربوط