شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت خبری ، حتماً شما هم جزء آن دسته از افراد می باشید که برای مطالعه مقاله و اخبار از فضای اینترنت استفاده می نمایید خوشبختانه در کشور ما ایران سایت های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می‌نمایند در کار خود بسیار موفق ظاهر شده اند. یکی از فاکتورهای بسیار مهم سایت خبری این است که به صورت لحظه‌ای اخبار و مقالات را انتشار دهد  و نسبت به رقبای خود عقب تر نباشد. یکی از مزیت های این نوع سایت ها تعداد کاربرانی هستند که از سایت خبری شما دیدن می نمایند و همین امر باعث شده تا زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند و سایت شما در نتایج گوگل از رتبه بهتری برخوردار باشد.
یکی از مواردی که در طراحی وب سایت خبری باید لحاظ شود و بسیار حائز اهمیت است قابلیت RSS می باشد . RSS به کاربران این اجازه را می دهد ، بدون اینکه وارد سایت شوند از اخبار سایت لحظه ای مطلع شوند که در سایت های خبری بسیار استفاده شده است .
یکی دیگر از موارد که باید در طراحی این نوع وب سایت ها رعایت شود حالت ریسپانسیو یا همان واکنش گرا می باشد تا کاربر بتواند با هر نوع نمایشگری از سایت شما به راحتی دیدن نماید و اخبار سایت را به طور کامل مطالعه نماید . استفاده از فونت های استاندارد و بهینه سازی شده و همچنین رنگ بندی مناسب از مواردی است که در طراحی سایت خبری باید رعایت شود تا چشم کاربر خسته نشده و مدت بیشتری را در سایت شما سپری نماید .
ما به شما این قول را می دهیم امکاناتی را برای شما فراهم نماییم تا از داشتن سایت خبری لذت ببرید . ارسال مطالب از سایت خبری به سایت شما از جمله امکاناتی است که به برنامه نویسی اختصاصی نیازمند است که مطمئنا تیم طراحی سایت مرصاد وب از عهده این کار برخواهند آمد .

طراحی سایت خبری ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های خبری با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت خبری با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت خبری را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 

نمونه کار های مربوط