طراحی سایت دانشگاهی ارزان


طراحی سایت دانشگاهی ارزان

طراحی سایت دانشگاهی ارزان

طراحی سایت دانشگاهی ارزان

طراحی سایت دانشگاهی ارزان

طراحی سایت دانشگاهی ارزان

طراحی سایت دانشگاهی ارزان : امروزه به دلیل وجود دانشگاه های متفاوتی که نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا هستند, گزینه های زیادی برای انتخاب مرکز آموزشی برای ادامه تحصیل وجود دارد. و افراد زیادی قبل از اقدام ,در اینترنت و فضای مجازی به دنبال مرکز آموزشی و دانشگاه مورد نظر می گردند تا بتواند بهترین محل برای ادامه تحصیل را انتخاب کنند. چرا که پاسخ تمامی سوالات در رابطه با دانشگاه مورد نظرشان به صورت حضوری و یا تلفنی به صورت کامل قابل دریافت نیست. پس ابتدا با جست و جو آدرس وب سایت دانشگاه مورد نظر را پیدا می کنند و با پیدا کردن گرایش مورد علاقه و تحقیقات در رابطه با امکانات ارائه شده در دانشگاه برای آینده ی خود برنامه ریزی می کنند. پس می توان نتیجه گرفت که موسساتی که وب سایتی ایده آل ندارند و یا وب سایت شان طراحی بد و کاربری نامفهومی دارد ضرر می کنند و یک عیب بزرگ برای آنها محسوب می شود.

به همین علت مرکز طراحی وب سایت پاریس وب با نیروهای متخصص و کارشناس , در زمینه طراحی وب سایت و همچنین سئو آماده ارائه هر گونه مشاوره برای طراحی وب سایت های موسسات آموزشی و دانشگاه ها می باشد. در ادامه سرویس ها و خدماتی را که می توانید در این گونه وب سایت ها برای کاربران فراهم کنید برای شما خواننده عزیز بیان می کنیم.

یکی از امکانات اینگونه وب سایت ها معرفی دانشگاه یا موسسه آموزشی است که باید در آن تمامی بخش ها و دپارتمان ها را به خوبی برای بازدیدکنندگان معرفی کنید. همچنین باید دروسی که در این دپارتمان ها در حال برگزاری است مشخص کرده و معرفی کنید. از جذابیت هایی که می توانید به این بخش اضافه کنید معرفی استادان هر دپارتمان است. این بخش از اهمیت زیادی برای کاربران و دانشجویان برخوردار است و باعث می شود به این بخش زیاد مراجعه کنند و بازدید وب سایت شما افزایش یابد.

بخش کلی دیگری که باید در وب سایت شما وجود داشته باشد اخبار و رویدادهای دانشگاه و موسسه برای اطلاع رسانی به دانشجویان است که شامل تابلو اعلانات مجازی نیز می باشد. در این بخش می توانید اطلاعیه ها , جلسات و مواردی که به اطلاع رسانی وسیع نیاز دارد طراحی و پیاده سازی کنید. در این قسمت می توانید قوانین و مقرراتی را که در دانشگاه برقرار است به اطلاع دانشجو برسانید.

همچنین از دیگر بخش های پرطرفدار ایجاد تقویم آموزشی و اعلام کلاسهای در حال برگزاری است این بخش حتی برای افرادی که هنوز ثبت نام نکرده اند می تواند جالب باشد چرا که از سطح کلاس ها و گستردگی آن مطلع می شوند. بنابراین این بخش حساس و تاثیرگذار است.

در دانشگاه سمینار ها و جلسات مختلفی برگذار می شود که می توانید جزییات آنها را به طور کامل از طریق وب سایت در اختیار دانشجویان قرار دهید. همچنین ممکن است به دلایل مختلف دانشجویان فرصت حضور در سمینار را نداشته باشند که با درج ویدیو از این مراسم می توانید آنها را راضی کنید. می توانید این سرویس ها را محدود کرده و تنها برای افرادی که در سایت ثبت نام می کنند فعال کنید. تا بتوانید اطلاعات تماس و مشخصات آنها را داشه باشید. البته تمامی دانشجویان دانشگاه و موسسه باید برای استفاده از پنل کاربری و دیدن نمرات و انتخاب واحد در نهایت در وب سایت ثبت نام کنند.

از سرویس ها و خدماتی که می توان در این گونه وب سایت ها ارائه کرد:

  • طراحی صفحه وب به عنوان تابلو اعلانات
  • طراحی صفحه وب برای اخبار جدید دانشگاه و مدیریت
  • طراحی صفحه وب برای بخش قوانین و آئین نامه
  • طراحی صفحه وب برای بخش فرهنگی , تربیتی
  • طراحی صفحه وب جهت ثبت نام از دانشجویان و اساتید
  • طراحی صفحه وب شامل بخش مقالات و مطالب دانشجویان
  • و آیتم های تخصصی دیگر برای طراحی وب سایت دانشگاه

و دیگر خدماتی که در هنگام مشاوره با همکاران ما به شما پیشنهاد داده می شود.

و صدها مورد که میتوان در زمان طراحی و پیاده سازی و برنامه ریزی در مورد آنها در محل شرکت مرصاد وب و در زمان عقد قرارداد در مورد آنها صحبت نمود. بنابراین حتما با خواندن دقیق این مقاله که حاصل تجربه زیاد ما در زمینه طراحی و پیاده سازی هر گونه وب سایت میباشد, قانع  شده باشید که شما هم باید برای رونق بهتر و بیشتر کسب و کار خود یک وب سایت ایده آل و جذاب و دانشجو پذیر داشته باشید. بنابراین هم اکنون میتوانید از صفحه پیش فاکتور آنلاین اقدامات اولیه خود را در این طراحی وب سایت انجام دهید.

همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.