شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت دانلود ، در همه جای دنیا حتی در کشورهایی که حق کپی رایت در آنها رعایت می شود سایت های بسیار خوبی وجود دارد امکان دانلود طراحی سایت فروش فایل و نرم افزار را برای شما فراهم می کند در کشور عزیزمان ایران سایت های دانلود بسیار خوبی در حال فعالیت می باشد که این سایت ها ، فایل ها و  نرم افزار ها را به صورت رایگان و یا به صورت آبانمان بسیار جزئی در اختیار ما قرار می‌دهند تا ما با دانلود این نرم افزارها  و فایل ها به مقصود خود برسیم. درامد این سایت ها بیشتر از ورود کاربران آنلاین و تبلیغات در این نوع سایت ها می باشد.  به این صورت که هر چه افراد آنلاین بیشتری وارد سایت شده سود و بازدهی این سایت ها نیز بالا می رود زیرا این شرکت ها به دنبال سایت های پربازدید برای تبلیغات محصولات خود میگردند.
یکی از موارد بسیار مهمی که در سایت های دانلود باید لحاظ شود امنیت این سایت ها می باشد و این را هم در نظر داشته باشید سایت های دانلود یک نوع سایت فروشگاهی محسوب می شوند چرا که باید برای این نوع سایت ها قرار است به ازای دانلود فایل طراحی سایت فروش فایل و نرم افزار پولی دریافت شود سبد خرید طراحی گردد .
طراحی سایت دانلود نسبت به بقیه طراحی ها تفاوت داشته ، از یک طرف حجم فایل های طراحی سایت فروش فایل آپلود بسیار بالا بوده و از طرف دیگر افرادی زیادی وارد سایت شده پس این نوع وب سایت ها باید به نحوی برنامه نویسی شوند تا سایت دانلود شما به مشکل برنخورد و ما به شما این قول را میدهیم چنانچه سایت شما را طراحی طراحی سایت فروش فایل نمودیم طراحان شرکت طوری سایت شما را کد نویسی کنند که هیچ مشکلی در سایت دانلود شما نمایان تشود .

طراحی سایت دانلود ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های وکلا با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت دانلود با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت وکالت را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 

نمونه کار های مربوط