شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت درگاه واسط : شرکت طراحی سایت مرصاد وب مفتخر است با چندین سال تجربه در طراحی سایت برای شما عزیزانی که علاقه مند به داشتن درگاه پرداخت اختصاصی هستید خدماتی را ارائه دهد . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش فضای تبادلات ارزی بسیاری از مردم از این فرصت استفاده کرده و برای خود در خواست طراحی سایت صرافی و همچنین طراحی سایت درگاه واسط می کنند . 
درگاه واسط این امکان را به شما می دهد افرادی که دارای سایت های فروشگاهی هستند و یا دارای سایت های صرافی می باشند و یا سایتی که درون خود به فروش اقلام و کالا می پردازد حتما باید برای انجام تراکنش به صورت آنلاین به یک درگاهی متصل باشد . لذا دوستانی علاقه مند هستند تا این درگاه ها را به صورت شخصی دارا باشند که این شرکت با دارا بودن طراحان مجرب پا در این عرصه گذاشته و طراحی سایت درگاه واسط را در خدمات خود بگنجاند . 

طراحی سایت درگاه بانکی 

ما می توانیم در طراحی سایت درگاه بانکی  شما را به یکی از بانک های دولتی متصل کرده و آنگاه درگاه واسط را برای شما راه اندازی نماییم برای این کار در ابتدا حتما شما باید درخواست طراحی سایت فروشگاهی را از شرکت مرصاد وب داشته باشید این سایت فروشگاهی سایت مرجع شما شده آنگاه درگاه واسط راه اندازی شود .

طراحی سایت درگاه پرداخت اینترنتی

سایت درگاه پرداخت اینترنتی امروزه دغدغه افرادی شده که دوست دارند در فضای اینترنتی به کسب درآمد بپردازند و بسیاری از سایت ها به خصوص سایت شرط بندی فوتبال و یا سایت پیش بینی فوتبال به دنبال این وع وب سایت ها هستند . ما برای این نوع سایت ها نیز از روش های دیگری استفاده می کنیم اما دارندگان این نوع سایت ها علاقه مند هستند تا از سایت های درگاه واسط برای تراکنش های خود استفاده نمایند . ما به شما این اطمینان را می دهیم با طراحی بی نظیر خود و تا جایی که امکان دارد ساده شما را در کسب و کارتان موفق نماییم .

امکانات سایت درگاه پرداخت 

ما برای شما امکانات فراوانی را می توانیم لحاظ نماییم که به اختصار برای شما شرح خواهیم داد و به صورت کامل می توانید از دکمه پایین صفحه به بخش آیتم های تخصصی طراحی سایت درگاه واسط مراجعه نمایید . کلیه وب سایت های که توسط شرکت طراحی سایت مرصاد وب طراحی می شوند دارای امنیت بالای می باشند که بخصوص در این مورد خاص تمامی موارد امنیتی لحاظ خواهد شد . ما می توانیم طراحی سایت درگاه واسط شما را طوری طراحی نماییم که اگر درگاه شما با بانک مقصد قطع شود به صورت کاملا هوشمند ارتباط شما با سایر بانک ها برقرار شود . ما می توانیم در سایت شما از ربات های هوشمند استفاده نماییم تا با سایت های که قوانین شما را رعایت نمی کنند برخورد کرده و در انتها مسدود نماید .
یکی از مواردی که در طراحی سایت درگاه واسط و یا طراحی سایت درگاه پرداخت اینترنتی باید لحاظ شود ارسال پیام به کاربران شما از طریق اس ام اس ، ایمیل است که در صورتی که شما پیامی را به کاربران خود می خواهید ارسال نمایید این موضوع را به کاربران خود ابلاغ نمایید . ما می توانیم در پنلی که برای شما در نظر می گیریم قسمتی را لجاظ نموده تا بتوانید به مدیران سایت نیز پیام های را ارسال نمایید .
همانطور که عرض شد برای طراحی سایت درگاه واسط امکانات فراوانی را می توان لحاظ نمود که امبد واریم بتوانیم شما در این عرصه یاری نماییم ما در بالا به چند مورد از امکانات ارشاره نمودیم که برای دیدن تمامی موارد و امکانات از دکمه پایین صفحه استفاده نمایید .
 

نمونه کار های مربوط