شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
 طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران  طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران ،  شما عزیزان این را خیلی خوب می دانید که برای موفق شدن در کسب و کار داشتن یک وب سایت بسیار امر ضروری است شرکت طراحی سایت مرصاد وب که مرکز آن در استان تهران واقع شده است این موضوع را به خوبی درک کرده است چراکه بسیاری از شرکت های بزرگ برای رونق به کسب و کار خود به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری به شرکت طراحی سایت مرصاد وب مراجعه نموده و درخواست طراحی وب سایت را دارند ، یکی از مواردی را که می‌توان به آن اشاره نمود سایت فروشگاه عمده سازمان اتکا می باشد همانطور که شما عزیزان می دانم می دانید این سازمان در طراحی سایت در تهران واقع شده و از محبوبیت خاصی بهین عزیزان نظامی برخوردار باشد این نوع و این توفیق شرکت طراحی سایت مرصاد رسید تا بتوانند سایت عمده فروشی سازمان اتکا را طراحی نماید. 

در جهان دو نوع طراحی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است ، مورد اول طراحی سایت اختصاصی ، مورد دوم طراحی سایت با مدیریت محتوای آماده می باشد.  در طراحی سایت با مدیریت محتوای آماده دو سی ام اس از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد یکی وردپرس بوده و دومی جوملا ، که هریک به صورت کامل و مفصل مورد بحث قرار داده شده و شما عزیزان میتوانید وارد بخش های مختلف شده و در مورد انواع طراحی سایت اطلاعات کافی را به دست آورید.

خوشبختانه در جای جای مختلف کشور عزیزمان شرکت های طراحی سایت به وفور دیده می شود مهمترین شرکت های طراحی وب سایت در تهران واقع شده است و شما با یک جستجوی ساده متوجه خواهید شد نتایج اول گوگل متعلق به این شرکت ها می باشد. بیشترین کاربران که به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری وقتی سوالات خود را مطرح می‌نمایند ،  متوجه می شویم که تقریبا تمامی سوالات از شباهت خاصی برخوردار می باشد به همین جهت شرکت طراحی سایت مرصاد به بخشی از سایت خود را جهت پاسخگویی به سوالات شما طراحی نموده شما عزیزان راحت تر به جواب خود برسید.

یکی از سوالات بسیار مهمی که برای بسیاری از کاربران پیش می آید این است که هزینه طراحی وب سایت چقدر خواهد شد و چه مدت زمان برای راه اندازی سایت لازم است در مورد هزینه سایت عارضیم که از بخش پیش فاکتور میتوانید نوع وب سایت خود را انتخاب نموده و موارد خواسته شده را ارسال نماید. هنگام انتخاب آیتم های سایت خود قیمت هر کدام از امکانات بعد از انتخاب برای شما نمایش داده خواهد شد و در نهایت  هزینه طراحی سایت شما  به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

در مورد مدت زمان راه اندازی سایت بسته به نوع طراحی سایت متفاوت می باشد،  طبیعی است که در طراحی وب سایت اختصاصی به جهت اینکه مدیریت محتوا به صورت کاملا اختصاصی طراحی می‌شود زمان بیشتری را باید در نظر گرفت. ولی در طراحی سایت با سی ام اس با قالب آماده چون مدیریت محتوا (  وردپرس یا جوملا ) از قبل طراحی شده است مدت زمان راه اندازی سایت بسیار کوتاه تر می باشد.

طراحی سایت وکلا ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های وکلا با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت وکلا با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت وکالت را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط