طراحی سایت دندانپزشکی ارزان


طراحی سایت دندانپزشکی ارزان

طراحی سایت دندانپزشکی ارزان

طراحی سایت دندانپزشکی ارزان

طراحی سایت دندانپزشکی ارزان

طراحی سایت دندانپزشکی ارزان

طراحی سایت دندانپزشکی ارزان : ساخت سایت پزشکی با توجه به حجم عظیم اطلاعات دارویی و درمانی و گسترش دانش پزشکی، امری حیاتی محسوب می شود. هر روزه رشد و پیشرفت شاخه های مختلف علم پزشکی در حال تکامل است و نبود این اطلاعات و دسترسی نداشتن به اطلاعات درست در این زمینه کاری می تواند برای خیلی از افراد مشکل ساز باشد. روزانه افراد زیادی در گوگل به دنبال اطلاعاتی برای بیماری خود یا اطرافیانشان هستند که در نهایت به وب سایت مورد نظر رسیده و از اطلاعات داخل آن استفاده می کنند و در صورت رضایت آن وب سایت را به دیگران معرفی می نمایند.
در ایران تعداد کمی از پزشکان دارای وب سایت شخصی خود هستند و از این طریق مهارت ها و رشته پزشکی خود را معرفی می کنند تا بازدید کنندگان آنها اطلاعات دقیقی نسبت به تخصص و دانشته های علمیشان داشته باشد.

ویژگی های سایت پزشکی و پزشکان

در زیر برخی از مهمترین ویژگی های موجود در سایت پزشکی قرار دارد:

  • معرفی:

مهمترین ویژگی سایت پزشکی و پزشکان، نمایش خدمات و تخصص های پزشکی درمانی و معرفی کامل پزشک و یا کلینیک است. معرفی مطب و صفحه درباره ما از صفحات و بخش های استراتژیک کسب و کار شما می باشد. اگر سایت شما برای کلینیک، بیمارستان و مطب طراحی شده ارائۀ خدمات و تخصص های پزشکی درمانی آن محل ها، نمایش اطلاعات پزشکان و کارکنان آن محل و وجود نمایش تصاویری به صورت تور مجازی و ۳ بعدی ، از مواردی است که باید در طراحی سایت کلینیک های درمانی و مطب ها و بیمارستان ها لحاظ شود. این بخش ها شما را بهتر به بازدید کنندگانتان معرفی می نمایند و آن ها را برای معرفی  وب سایت و مطب شما به دیگران تشویق می کنند.

  • مشاوره رایگان:

امکاناتی مانند مشاوره رایگان اغلب در غالب پرسش و پاسخ های متداول هستند این بخش را می توان به عنوان یکی از بخش های بسیار جذاب سایت پزشکی در نظر گرفت زیرا بسیاری از مراجعه کنندگان پیش از حضور در مطب دارای سوالات مشخصی هستند، با ایجاد چنین بخشی می توانید به سوالات آن ها پیش از ورودشان به مطب پاسخ دهید. حتی با استخدام نیروی کاری می توانید به صورت چت و یا با تماس با مراجعه کنندگان ارتباط برقرار نموده و آنها را برای حضور در مطب ترغیب نمایید.

  • سیستم رزرواسیون آنلاین:

همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم می توان به هنگام ساخت سایت پزشکی و پزشکان از بخشی برای تعیین وقت ویزیت مریضان استفاده کنیم، این کار دردسر کم تری نسبت به انجام حضوری آن دارد و باعث راحتی مریضان نیز می شود آن ها می توانند به راحتی از منزل یا محل کارشان ساعت های خالی را ملاحظه نموده و در جهت گرفتن وقت ویزیت اقدامات لازم را انجام دهند.

  • حساب کاربری:

با ایجاد حساب کاربری برای هر کاربر می توانید برای مریضان خود پرونده های الکترونیکی قرار دهید. این کار به صورت آنلاین و تنها با دانستن نام کاربری و کلمه عبور به آن ها امکان دسترسی به پرونده پزشکیشان را می دهد و می توانند آن را مطالعه کنند و یا به پزشک دیگری نیز نشانش دهند. بنابراین امروزه کاربران به دنبال چنین سرویس هایی هستند، مطمئن باشید که شرکت مرصاد وب در این زمینه برای شما پیشنهادهای فوق العاده ای را در نظر دارد.

  • اخبار و مقالات:

وجود بازدیدکنندگان برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از بخش هایی که می تواند برای وب سایت شما بازدید کنندگان زیادی را به ارمغان بیاورد، بخش اخبار و مقالات است. سایت پزشکی و پزشکان مانند مطب مجازی است که پزشک می تواند توسط آن با بیماران در ارتباط باشد و اطلاعاتی را در قالب مقاله ، تصویر، ویدئو و مطلب برای اطلاع عموم قرار دهد و ارتباط موثرتر و نزدیک تری با بیماران داشته باشد .مقالات زیادی در زمینه پزشکی و زیر شاخه های آن وجود دارد. وجود  این مقالات و اطلاعات و متن ها و تصاویر باعث بالاتر رفتن رتبه گوگل شما نسبت به سایرین و رقبایتان می شود .

  • بهینه سازی سایت پزشکی:

نهایت موفقیت سایت پزشکی و پزشکان، آوردن کاربران و بیماران هدف به سایت با استفاده از نتایج گوگل و بالا آمدن سایت در موتور جستجوی گوگل است.به عنوان مثال کاربران با تایپ کلماتی همچون بهترین پزشک, , متخصص جراحی, پزشک عمومی و … می تواند به سایت شما به عنوان اولین وب سایت یا سایت های موجود در اولین صفحه از جستجوی گوگل دسترسی پیدا کنند. این بازدید کنندگان در نهایت به مشتریان و مراجعه کنندگان شما تبدیل خواهند شد.

ساخت سایت پزشکی و پزشکان توسط مرصاد وب

سایت سازی با در نظر گرفتن نکات حرفه ای در زمینه طراحی سایت و همچنین در نظر گرفتن سادگی، کاربردپذیری، سئو، امنیت، سرعت، مقیاس پذیری و سایر موارد پر اهمیت در وب سایت های پزشکی و پزشکان ، توانسته است امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران این سایت ها  قرار دهد.

 

جالب است که شما خواننده محترم این مقاله بدانید که شرکت طراحی سایت مرصاد وب به صورت کاملا حرفه ای وارد طراحی سایت هایی مربوط به پزشکی و پزشکان شده است, بطوریکه بسیاری از نمونه کارهای این شرکت در این زمینه میباشد.

بنابراین چنانچه تمایل داشته باشید میتوانید در صفحه پیش فاکتور آنلاین  وب سایت ما اقدامات اولیه را در جهت تعیین قیمت و برآورد اولیه وب سایت خود داشته باشید.
همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخبه جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.