شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت رستوران و کافی شاپ : امروزه دیگر برای معروف شدن و به شهرت رسیدن کار سختی نیست با وجود فضای مجازی و اینترنت شما می توانید به شهرتی که دوست دارید برسید با ایجاد یک سایت زیبا و کاربر پسند این کار برای شما آسانتر خواهد شد خوب می دانید یک وب سایت رستوران و یا یک طراحی سایت رستوران مکانی برای قرار گذاشتن و یا صرف قهوه و یا شام نیست شما با  طراحی سایت رستوران و یا کافی شاپ میتوانید کافی شاپ و یا رستوران خود را معرفی نمایید در حال حاضر بیشتر کاربران فضای مجازی و اینترنت را جوانان تشکیل می‌دهند و یکی از خصوصیات جوانان این است که به دنبال مکان های خوب و زیبا بگردند و با دوستان خود شبی را در آن مکانی که خود به دنبالش بودند به صرف قهوه و شام بپردازند.
چندی پیش برای خود بنده پیش آمد قرار بود با خانواده به یکی از رستوران های خارجی در تهران مراجعه کنیم و از غذای آن استفاده کنیم، از محل آن طراحی سایت رستوران با خبر نبودیم  اما از وجود آن مطلع بودیم و می دانستیم چنین رستورانی در تهران وجود دارد اما با جستجویی ساده در اینترنت توانستیم آن رستوران را پیدا کرده و با خانواده به آنجا مراجعت  نماییم حال اگر این رستوران خارجی اقدام به طراحی سایت رستوران خود نکرده بود امکان نداشت که آن را پیدا کنیم و همین می شد رستوران یکی از مشتریان خود را از دست بدهد.
در فضای مجازی رقابت بسیار سخت است فقط کسانی در اینترنت موفق ظاهر خواهد شد که برای خود یک سایت دست پاک کرده باشد سایتی که از نظر ظاهری و عملکرد در بهترین حالت باشد اگر تا کنون نسبت به طراحی سایت رستوران و کافی شاپ خود اقدام نکرده اید  فرصت را غنیمت شمرده نسبت به طراحی سایت رستوران و کافی شاپ خود اقدام نمایید و نگذارید تا رقیب های شما روز به روز از شما پیشی بگیرند و در کسب و کار خود موفق تر از شما عمل کنند.
خوشبختانه برای سایت های رستوران امکانات زیادی قابل طراحی می باشد برای مثال در  در طراحی سایت رستوران می توان از منوهای آنلاین استفاده نمود کاربران شما قبل از اینکه به رستوران شما قدم بگذارند از فهرست غذاهای شما مطلع شوند  و همچنین می توان از غذاها تصاویری را تهیه نمود و در سایت خود قرار دهید تا کاربران ظاهر غذاهای شما را نیز رویت کنند این قسمت برای کاربران بسیار بسیار جذاب می باشد.
یکی دیگر از امکانات و سرویس های را که می توان در طراحی سایت رستوران لحاظ نمود بخش رزرواسیون میباشد شما در این بخش به مشتریان خود کمک کرده اید که از طریق وب سایت شما میز و همینطور غذای که قرار است سفارش دهند برای شما ارسال شود تا در هنگام شلوغی رستوران شما به مشکل بر نخورند.
البته نباید فراموش شود بهینه سازی سایت و سئو سایت در طراحی سایت های رستوران بسیار حائز اهمیت است چراکه قرار گرفتن در نتایج اول گوگل شما را در کسب و کار موفق تر نشان خواهد داد. ما در زمان طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما در هر حوزه ای مخصوصا گروه رستوران و کافی شاپ و فست فود, تا جایی که امکان داشته باشد سعی مینماییم تا بالاترین استانداردها را در طراحی سایت رستوران نماییم تا زمانی که بخواهید برای سئو سایت خود اقدام نمایید مشکل چندانی وجود نداشته باشد. در طراحی سایت رستوران می توان تمامی شعبات را به همراه آدرس و شماره تلفن لحاظ نمود و مشتریان شما به نزدیکترین شعب رستوران شما مراجعه نمایند . 

طراحی سایت رستوران ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های رستوران با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت رستوران با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت رستوران را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط