شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت زیبایی و آرایشی ، زیبایی حق طبیعی هر انسان است و باید با ظاهری آراسته در بین مردم حاضر شود ولی در فضای مجازی نمی تواند زیبا شد و به ظاهر خود رسید شما می توانید در اینترنت به دنبال سالن آرایشی مدرن و مجهز باشید و از هنر این عزیزان بهره مند شوید .
در طراحی سایت زیبایی و آرایشی از امکانات و سرویس های بسیار زیادی می توان استفاده نمود ، این مقاله به طور مختصر به تعدادی از آن امکانات اشاره می کند
معمولا در طراحی وب سایت های زیبایی و آرایشی می توان بخش آموزش آرایشگری را لحاظ نمود تا کاربران در این قسمت ثبت نام نموده و از آموزش های شما کمال استفاده را ببرند. حال می تواند این آموزش ها رایگان باشد و یا هزینه داشته باشد.

یکی دیگر از مواردی که می توان در طراحی وب سایت زیبایی و آرایشی لحاظ نمود ، بخش نمونه کارها می باشد در این بخش باید از تصاویری با کیفیت بالا استفاده نمود تا برای کاربران جذاب باشد و از ریزه کاری های هنر شما دیدن نمایند همچنین می توان در بخشی از سایت تصاویر مربوط به سالن آرایشی شما را قرار داد و از تجهیزات آرایشی شما تصاویری تهیه نمود و در سایت قرار داد تا مشتریان از وجود تجهیزات شما مطلع شوند.
یکی دیگر از موارد بسیار حائز اهمیت در طراحی وب سایت سالن آرایشی بخش بهینه سازی و سئو سایت است که باید کاملا استاندارد کد نویسی شود تا در نتایج اولیه گوگل ظاهر شوید . لوکال سئو در مورد سایتهای آرایشی و بسیار با اهمیت است زیرا که کاربران تمایل دارند به نزدیک ترین سالن آرایشی و زیبایی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایند
ما به شما اطمینان می دهیم که هم اکنون بسیاری از افراد به خصوص خانم ها از آرایشگر خود خسته شده اند و به دنبال سالن های مجهزتر و یا مدل های جدیدتر میگردند. این افراد با سپردن یک آرایشگر و سالن زیبایی خوب به دوستانشان منتظر هستند تا آنها این کار را برای آنها انجام دهند. البته این افراد تا پیدا نمودن یک محل و فرد آرایشگر بسیار مناسب آسوده نخواهند نشست و اینترنت را برای رسیدن به هدفشان زیر و رو میکنند.
ما میتوانیم سیستم تعیین وقت قبلی را برای سایت شما طراحی کرده تا کاربران با ورود به صفحه مربوطه زمان حضور خود را مطلع شده و در آن زمان تعیین شده در سالن شما حضور پیدا کنند و این امر باعث شده تا نظم خاصی به کار خود بدهید . 

طراحی سایت زیبایی و آرایشی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های زیبایی و آرایشی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت زیبایی و آرایشی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت زیبایی و آرایشی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 

نمونه کار های مربوط