شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت ساختمانی ،  شما تاکنون ممکن است برای تان پیش آمده باشد که برای ساختن یک ساختمان به دنبال مهندسین مجرب و حرفه ای در این کار گشته باشید چون برای شما بسیار مهم است وقتی ساخت ساختمان خود را آغاز میکنید با خیال آسوده به این کار ادامه بدهید چون در آینده خانواده شما قرار است در آن مکان زندگی کنند.
پس چطور به دنبال یک شرکت خوب ساختمانی باشیم ، اولین راهی که به نظر می‌رسد جستجو در فضای اینترنت است .که با یک جستجوی ساده در فضای مجازی می توانید به دنبال بهترین شرکت های ساختمانی باشید. ما به شما اطمینان می دهیم که با طراحی وب سایت ساختمانی می توانید به تعداد پروژه های خود روز به‌ روز بیافزاید و کسب و کار خود را رونق دهید .
ما در طراحی سایت ساختمانی می‌توانیم قسمتی را برای نمونه کارهای شما اختصاص دهیم تا کاربران با دیدن این قسمت از حرفه ای بودن شما اطمینان حاصل کنند و با اطمینان خاطر بیشتر پروژه خود را به شما بسپارند . طراحی سایت شرکتی
یکی از قسمت های بسیار مهم در طراحی وب سایت ساختمانی بخش مقالات و اخبار میباشد که با انتشار مقالات در این بخش می توانید کاربران را با نحوه عملکرد خود با آخرین تکنولوژی های روز دنیا آشنا نمایید. شما می توانید در قسمت تماس با ما شماره های تلفن شرکت همچنین آدرس شرکت را به صورت نقشه های آنلاین گوگل در اختیار کاربران قرار دهید تا مشتریان به صورت حضوری در شرکت جهت عقد قرارداد حاضر شوند.

در نظر داشته باشید شرکت های بزرگ که در حال فعالیت میباشند طراحی سایت ساختمانی برای شان بسیار حائز اهمیت است


یکی دیگر از بخش هایی که میتوان در طراحی سایت ساختمانی لحاظ نمود بخش آرشیو پروژه ها می باشد . پروژه های شما همان رزومه کاری شما می باشند .کاربرانی که در سایت شما حاضر می‌شود با دیدن این بخش به مهارت شما و تجربه شما در کشیدن نقشه های ساختمانی پی خواهند برد. پس فراموش نکنید حتما این بخش را در طراحی سایت ساختمانی خود لحاظ بفرمایید .
یکی دیگر از بخش های که میتوان در طراحی سایت ساختمانی قرارداد بخش مشارکت در ساخت است ، افرادی که مایل به مشارکت در ساخت با شما هستند در سایت شما ثبت نام نموده و در ساختن ساختمان های شما یاریتان کنند .این را هم بدانید شرکت‌ های بسیار زیادی وجود دارند که سودجو بوده و همین باعث شده تا اعتماد کاربران به این شرکت ها نیز کمتر شود. شما می توانید با صداقتی که در کار خود دارید این مشکل را به نفع خود مرتفع سازید.
 

طراحی سایت ساختمانی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های ساختمانی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت ساختمانی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت ساختمانی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 

نمونه کار های مربوط