شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت شرکتی ، امروزه تمامی شرکت های بزرگ در حال فعالیت می باشند، اگر موفق هستند ، یکی از دلایل موفقیت شان داشتن وب سایت شرکتی میباشد ، که با معرفی سایت شرکتی خود در فضای مجازی و اینترنت به شهرت خود و عملکرد شرکت افزایش دوچندان داده اند . شرکت ها با فعالیت های مختلف می‌توانند سایت های بسیار شیک و جذاب داشته باشند و آن هم بستگی به طراحان سایت شرکت دارد که خوشبختانه شرکت طراحی سایت شرکتی مرصاد وب با تجربه‌ ای که در زمینه طراحی سایت شرکتی دارد شما را به اهداف والایتان خواهد رساند .

طراحی سایت شرکتی 

همین سایتی که هم اکنون در حال مشاهده می باشید یک سایت شرکتی می باشد که در زمینه طراحی سایت فعالیت دارد و ما به امکانات اولیه و مورد نیاز یک سایت شرکتی واقف هستیم و تمام تلاشمان این است که طراحی سایت شرکتی شما به نحوه احسن انجام شود در طراحی سایت شرکتی بیشتر امکانات و سرویس های که در وب سایت های دیگر قابل طراحی نیستند را می توان طراحی نمود چرا که شرکت ها در تمامی زمینه ها فعالیت دارند.

در طراحی سایت شرکتی بسیاری از موارد را باید رعایت نمود مهمترین بخش مربوط به بهینه سازی سایت می باشد این نوع وب سایت ها بسیار رقابت تنگاتنگی را دارند که با سئو می توان بر دیگر رقبا غلبه کرد . شما با قرار گرفتن در نتایج اولیه موتورهای جستجو کاربران هدفمند زیادی را به سمت خود کشانده و بازار محصولات خود را می توانید از طریق سایت شرکتی خود بدست آورید . 

یکی از مواردی که باید در طراحی سایت شرکتی به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد بخش تماس با ما می باشد . این بخش برای بسیاری از سایت ها مانند طراحی سایت علمی ، طراحی سایت لباس ، طراحی سایت پوشاک ، طراحی سایت شرط بندی ، طراحی سایت پیش بینی و ... ممکن است اهمیت نداشته باشد که طراحی سایت شرکتی شود اما در طراحی سایت شرکتی بسیار مهم است . چرا که تمامی کاربرانی که وارد سایت شما هدفمند وارد شده اند ، اگر سرویس های که شما ارائه می دهید مورد نیازشان باشد حتما به شرکت شما مراجعه خواهند نمود .

یکی دیگر از موارد فروش آنلاین محصولات و کالاهای شرکت می باشد . جالب است بدانید کلیه سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت مرصاد وب قابلیت این را دارند که مجهز به سیستم فروشگاهی شوند پس نگران این موضوع نباشید که برای فروش محصولات نیاز به طراحی سایت فروشگاهی مجزا نمی باشد ما می توانیم در طراحی سایت شرکتی شما امکانات سایت فروشگاهی را نیز پیاده نماییم .

یکی از موارد بسیار مهمی که در طراحی سایت شرکتی می توان از آن استفاده نمود پشتیبانی آنلاین است در این حالت کاربران که وارد سایت شرکتی شما شده می توانند با بخش پشتیبانی شما در تماس بوده ، به صورت زنده با پرسنل شرکت شما در ارتباط باشد حال در هر ساعت از شبانه روز که میخواهد باشد.

بخش اخبار و مقالات یکی از بخش های استراتژیک سایت شرکتی میباشد که باعث شده تا کاربران مدت زمان بیشتری در سایت شما سپری کنند و برای نتایج جستجوی سایت شما در موتورهای جستجو بسیار اهمیت دارد. بخش نمونه کارها یکی دیگر از امکاناتی هست که می توان به سایت اضافه نمود چنانچه شرکتی دارید که دارای نمونه کارهای متعددی است این بخش را فراموش نکنید که بسیار مهم است.

طراحی سایت شرکتی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های شرکتی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت شرکتی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط