شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت صرافی ، امروزه استفاده از پولهای رایج دنیا مانند دلار و یورو و غیره بسیار مهم و ضروری می باشد علاوه بر این ارزها پول های دیجیتال مانند بیت کوین و ووچر نیز از اهمیت خاصی در بین کاربران برخوردار می باشد . متاسفانه در ایران سایت های صرافی بسیار اندک است آن دسته از وب سایت های که در حال فعالیت می باشند نیز از امکانات خوبی برخوردار نیستند و بیشتر به صورت واسط عمل می‌کنند و این یک نوع دلالی علمی محسوب می‌شود در حقیقت این سایت‌ها که تعدادشان کم هم نیست برای سایت های بزرگ دیگر در خارج از ایران فعالیت دارند ، فعالیت می‌کنند و پورسانت خود را برداشت می‌کنند.

طراحی سایت صرافی

شرکت طراحی سایت مرصاد وب تجربه خوبی در زمینه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و نگهداری و امنیت سایت های صرافی دارد که با استفاده از تکنیک‌های می‌تواند سایت صرافی شما را در نتایج اولیه گوگل قرار دهد . بهینه سازی در این سایت ها بسیار با اهمیت است .
طراحی وب سایت صرافی باید از یک طراحی منحصر به فرد برخوردار باشد کاربران مجذوب سایت شده و نحوه عملکرد سایت به گونه ای باشد تا افراد آنلاین به راحتی بتوانند با سایت صرافی شما ارتباط برقرار کنند و خرید و فروش خود را به سادگی انجام دهند. طراحی وب سایت صرافی فقط برای خرید و فروش ارز نیست . طراحی سایت درگاه واسط در این طبقه قرار دارد که امروزه با گسترش سایت های فروشگاهی و سایت های که نیاز به درگاه دارند طراحی سایت درگاه بانکی نیز می تواند شما را در کسب و کارتان موفق جلوه دهد .
در طراحی این سایت میتوان قیمت طراحی سایت ارزهای رایج همچنین سکه و طلا را قرار داد و همین باعث خواهد شد در آینده سایت شما به عنوان مرجع در بین کاربران محسوب شود و موجب شود کاربران بیشتری به سمت شما دعوت شود و از طریق تبلیغات آگهی در سایت صرافی خود ، درآمد خود را افزایش دهید . مهمترین بخش در طراحی سایت صرافی قرار دادن بخش نوسانات قیمت طراحی سایت  ارز و سکه می باشد که ما در این بخش با قرار دادن API های معتبر طوری سایت صرافی را طراحی می کنیم که به صورت هوشمند و بدون خطا مانند سایت بورس تمامی اطلاعات به صورت خودکار و در یک بازه زمانی معین آپدیت شود و نیاز نباشد شما به صورت دستی این کار را انجام دهید .

ما می توانیم سایت صرافی شما طوری طراحی کنیم که افراد بتوانند سکه های خریداری از سایت شما را در همان سایت نگهداری کنند و در موقع لازم نسبت به فروش آن اقدام نمایند حال ممکن است ضرر کنند و یا ممکن است سود کنند . این مورد را در نظر داشته باشید که این کار مختص سکه به تنهایی نیست و این کار را می توان برای تمامی ارزها انجام داد .
یکی از بخشهای بسیار مهم در طراحی این نوع وب سایت ها بخش تماس با ما می باشد که با قرار دادن شماره تلفن‌های صرافی خود در سایت ، ارتباط مشتریان خود را با صرافی برقرار خواهید کرد. و یا با قرار دادن نقشه در این بخش به کاربر این اجازه را بدهیم تا با کلیک کردن بر روی نقشه بتواند از نویگیتور تلفن هوشمند خود استفاده نموده و بدون دردسر با آن نقشه به دفتر شما مراجعت نماید .

یکی دیگر از بخش‌های مهم در طراحی سایت صرافی با وردپرس بخش پشتیبانی آنلاین است که باعث شده کاربران به صورت زنده با شما در تماس باشند. بخش خرید و فروش ارز و سکه و طلا در سایت های صرافی ها از اهمیت بالایی برخوردار است که از این طریق است و شارژ کیف پول خود به صورت مجازی می‌توانند سکه و طلا و ارز ها را خرید و فروش نمایند . در صورتی که در مورد این بخش سوالی داشتید به صورت حضوری و تلفنی راهنمای لازم خواهد شد .
در سایت های فروشگاهی و سایتهای صرافی دریافت ای نماد بسیار مهم است تا کاربران مشتریان با خیال آسوده به خرید و فروش خود پردازند .
 

طراحی سایت صرافی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های صرافی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت صرافی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت صرافی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 

 

نمونه کار های مربوط