شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت علمی ، امروزه در همه عرصه ها و حوزه‌ها پیشرفت کاملا مشهود است و اخبار در این حوزه‌ها برای کاربران بسیار جذاب خواهد بود. برای دانشمندان و اساتید لازم است خود را در فضای مجازی و اینترنت بهتر بشناساند و دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار دهند.

طراحی سایت علمی

اگر این افراد سایت شخصی و یا سایت علمی نداشته باشند مجبور به کمک گرفتن از شبکه های اجتماعی هستند و خود شما عزیزان بهتر می‌دانید که شبکه‌های اجتماعی محدودیت‌های دارد و صد درصد کارایی سایت علمی شخصی را ندارد و در درازمدت نمی‌تواند نیازهای مختلف افراد را برآورده نماید.افراد علمی این را نمی دانند که نباید مکاتبات خود و یا حتی مقالات علمی خود را از طریق ایمیل های رایج مانند یاهو و گوگل انجام دهند، باید این کار توسط  وب میل های خصوصی خودشان و بنام خودشان صورت پذیرد، تا امنیت مکاتبات تضمین شود.

همه ما می دانیم که اهمیت دادن به علم بسار مهم می باشد . ما پیشنهاد می کنیم که دانشمندان عزیز ایرانی و محققین عزیز با طراحی سایت علمی می توانند گام بزرگی را در عرصه اشاعه علم به دیگران برداشته و کمک به رونق علمی کشور عزیزمان داشته باشند . شرکت طراحی سایت مرصاد وب به جهت اینکه خود توایسته باشد در این مورد کمکی به این عزیزان کرده باشد در مورد طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت دانشگاهی ، طراحی سایت آموزشگاه ، طراحی سایت مدرسه ، طراحی سایت علمی تخفیفاتی را لحاظ نموده است . 

طراحی وب سایت های علمی باید به صورت کاملا اختصاصی طراحی شود تا بتواند امکاناتی را که شما عزیزان مد نظرتان می باشد در آن لحاظ شود البته باید عرش کنیم در این مورد ما می توانیم طراحی سایت با وردپرس و یا طراحی سایت جوملا را نیز به شما عزیزان پیشنهاد نماییم مهم این است که شما در این زمینه نیز در فضای اینترنت سایتی را دست و پا کرده باشید . 

یکی از مزیت‌های سایت های علمی بخش اخبار و مقالات می باشد که باعث شده کاربران مدت زمان بیشتری را در سایت شما سپری نمایند و این امر باعث شده تا سایت شما نتیجه بهتری را در نتایج موتورهای جستجو کسب نماید .مهمتر از همه این است که شما برای طراحی وب سایت علمی خود باید برنامه‌ ریزی داشته باشید و از یک طرح منحصر به فرد استفاده نمایید تا زودتر به نتیجه برسید و ما در جلسه حضوری مشاوره های لازم و حرفه ای را در این مورد با شما خواهیم داشت.

طراحی سایت علمی تقریبا نزدیک به طراحی سایت شرکتی می باشد که می توان آیتم های تخصصی طراحی وب سایت شرکتی را در این سایت نیز بکار برد که حتما در مورد این موضوع در جلسه حضوری به شما عزیزان مشاوره های لازم ارائه خواهد شد . این نوع وب سایت ها نیز از همان ابتدا باید از نظر سئو برنامه نویسی شوند تا سایت به صورت کاملا بهینه در موتورهای جستجو قرار بگیرد و بتواند در نتایج اولیه گوگل واقع شود که گروه بهینه سازی شرکت مرصاد وب شما را در این زمینه یاری خواهند نمود .
در نظر داشته باشید در وب سایت علمی خود از توانمندی ها و مهارت های علمی خود نیز صحبت نمایید که این کار توسط طراحان شرکت طراحی سایت مرصاد وب به بهترین نحو صورت خواهد پذیرفت .

طراحی سایت علمی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های علمی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت علمی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت علمی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط