شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت فروشگاهی ، امروز همه کاربران آنلاین اگر قصد خرید کالا را داشته باشند از طریق وب سایت های فروشگاهی اقدام به خرید کالای خود خواهند نمود. در دنیا سایت های فروشگاهی فراوانی هستند که بسیار موفق بوده اند. برای مثال می توان سایت آمازون و ebay را معرفی نمود . شرکت طراحی سایت مرصاد وب با تجربه ای که در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت ، نگهداری و امنیت سایت دارد دلیل اصلی داشتن یک سایت فروشگاهی را به صورت مختصر عرض می‌نماید .

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

 - قیمت مناسب : در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی قیمت کالاهای عرضه شده بسیار پایین تر از بازار می باشد که این خود دلایلی دارد یکی از این موارد این است که بیشتر افراد کالای مورد نیاز خود را از طریق اینترنت خریداری می‌کنند صاحبان این سایت ها به این موضوع  واقف هستند . دلیل دیگر،  افراد در مدت زمان کمتری از چند فروشگاه آنلاین می توانند بازدید کنند، مناسب ترین قیمت را پیدا کنند که این مورد در وقت کاربران بسیار صرفه جویی خواهد کرد.
- تنوع در محصولات : بسیاری از فروشگاه‌ها و مغازه‌ها تنوعی که در محصولات خود دارند کمتر از فروشگاه ها و سایت های فروشگاهی آنلاین می باشد یکی از دلایل آن این است که در فروشگاه حقیقی کالا باید وجود داشته باشد و در معرض دید عموم باشد ولی در فروشگاه‌های آنلاین با اینکه ممکن است کالا در انبار شما موجود نباشد . شما می توانید بعد از درخواست کالا نسبت به تهیه آن اقدام نمایید و برای مشتری خود ارسال نمایید. پس در فروشگاه‌های آنلاین جای نگرانی وجود ندارد که آیا کالا در انبار شما موجود است یا نه. 
یکی از موارد بسیار مهم در طراحی وب سایت فروشگاهی طراحی درست منو ها و دسته بندی ها و قسمت جستجو می باشد تا کاربر به راحتی بتواند به کالای مورد نظر خود دسترسی داشته باشد و نسبت به خرید آن به صورت آنلاین اقدام نماید . این بخش می تواند به صورت آجاکس باشد یعنی اینکه تا کاربر ابتدای نام محصول را وارد می کند موتور جستجوی سایت بتواند به صورت هوشمند کالاهای مد نظر کاربر را به نمایش در آورد . موتورهای جستجو در سایت فروشگاهی می تواند به تنهایی قابلیت و همچنین امکانات فراوانی را داشته باشد . برای مثال هنگامی که کاربر یک محصول مانند کفش را انتخاب می کند بتواند سایز کفش و همچنین رنگ کفش را نیز اینتخاب نماید .
در طراحی سایت فروشگاهی همانطور که عرض شد امکانات فراوانی را می توان لحاظ نمود و سایت طراحی شده باید به گونه ای چیدمان داشته باشد تا کاربر بتواند به راحتی به محصول مد نظر خود برسد . 

طراحی سایت فروشگاهی شبیه دیجی کالا

شرکت بی همتا صنعت جاودانه یکی از شرکت های وابسته به سازمان وزارت دفاع می باشد که از شرکت طراحی سایت مرصاد وب درخواست سایت فروشگاه عمده فروشی را داشته ولی درقالب دیجی کالا و همچنین با مدیریت محتوای وردپرس که خوشبختانه توانستیم این سایت را با امکاناتی حتی بهتر از دیجی کالا را برای این شرکت طراحی نماییم . در این سایت تمامی امکانات لحاظ شده است که شما عزیزان با ورود به بخش نمونه کارها می توانید این سایت را مشاهده نمایید .
یکی دیگر از امکاناتی که سایت فروشگاهی باید از آن برخوردار باشد کنترل پنل حرفه ای سایت فروشگاهی می باشد تا مدیر سایت به راحتی بتوانند تا با استفاده از آن نسبت به فروش کالاها، تخفیف ها ، تراکنش ها و غیره، کنترل سایت در دست داشته باشد . ما توانسته ایم پنلی را طراحی کنیم تا سایت صد در صد تحت کنترل شما باشد و تمامی قسمت های سایت را به سلیقه خود چیدمان نمایید . 
یکی از مواردی که برای سایت های فروشگاهی باید حتما لحاظ شود سئو سایت می باشد تا یک سایت فروشگاهی در نتایج اولیه گوگل نباشد درآمد چندانی ندارد پس حتما سئو سایت فروشگاهی را هنگام درخواست طراحی وب سایت فروشگاهی خود از ما طلب کنید تا از همان ابتدا کدها به صورت بهینه برای شما نوسته شود .
یکی از سایت های که تا بحال ممکن است برای شما آشنا باشد سایت فروشگاهی مدیسه می باشد که توسط شرکت طراحی سایت مرصاد وب طراحی شده است و خدا رو شکر توانسته است در کار خود موفق باشد و از نظر سئو در حالت خوبی به سر ببرد . برای مشاهده این سایت می توانید از بخش نمونه کارها دسترسی به این سایت داشته باشید .

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های فروشگاهی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت فروشگاهی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط