طراحی سایت فروش ارز


طراحی سایت فروش ارز

طراحی سایت فروش ارز

طراحی سایت فروش ارز

طراحی سایت فروش ارز

طراحی سایت فروش ارز

طراحی سایت فروش ارز : خرید ارز دیجیتال از مجاری مختلفی از جمله سایت هایی با طراحی سایت حرفه ای و تأثیرگذار تحقق می یابد. امروزه یکی از روش های اصلی و مهم سرمایه گذاری، به ویژه در کشورهایی چون ایران که به لحاظ تجارت و خرید و فروش با محدودیت هایی مواجه می باشد، خرید ارز دیجیتال می باشد. امروزه سایت های زیادی وجود دارند که ازطراحی سایت ارز دیجیتال به نحوی بهره برده اند که کاربران زیادی بتوانند جذب سایت مربوطه شده و نسبت به خرید ارز دیجیتال از آن سایت ها اقدام نمایند. عرضه کنندگان ارزهای دیجیتال می بایست نکات متعددی را درطراحی سایت ارز دیجیتال خود در نظر بگیرند تا بتوانند افراد را ترغیب به خرید ارز دیجیتال نموده و جذب نحوهطراحی سایت آنها شوند. در ادامه به بیان نکاتی در خصوص چگونگی خرید ارز دیجیتال می پردازیم.

مراحل خرید ارز دیجیتال با بهره گیری از طراحی سایت ارز دیجیتال

 • عضو شدن در سایت صرافی مربوطه : کابران به منظور خرید ارز دیجیتال، ابتدا می بایست سایت صرافی که ازطراحی سایت ارز دیجیتال حرفه ای بهره جسته و قادر به ارائه خدمات مناسبی به مشتریان می باشد را انتخاب نموده و سپس وارد سایت مربوطه شده و فرم عضویت در سایت را تکمیل نمایند. در این فرم، عمدتا اطلاعات شخصی چون نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، نام کاربری و رمز عبور، از کاربران خواسته می شود.
 • تأیید از طریق ایمیل : پس از عضویت کاربران در سایت صرافی، ایمیلی از طرف سایت مربوطه برای کابر ارسال می گردد که کاربر می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و با تأیید ایمیل ارسال شده، عضویت خود را تکمیل نماید.
 • وارد شدن به سایت و انجام اقدامات امنیتی : پس از تکمیل عضویت، اقدام دیگری که در طراحی سایتصرافی به منظور خرید ارز دیجیتال در نظر گرفته شده است، ورود اعضاء به سایت و انجام اقدامات امنیتی که شامل تأیید از طریق sms و یا تأیید از طریق گوگل می باشد را انتخاب نمود. زمانی که نام کاربری و کلمه عبور مشتریان به دست شخص دیگری بیفتد، اقدامات امنیتی مانع از دستیابی این افراد به اطلاعات حساب مشتری می گردد.
 • واریز نمودن ارزهای دیجیتال مربوطه به سایت صرافی : پس از انجام مراحل فوق، مشتریان می توانند به منظور خرید ارز دیجیتال مورد نظر خود، ارز فعلی خود را به حساب سایت واریز نموده و منتظر دریافت تأییدیه از سوی سایت باشند. ارسال تأییدیه از سوی سایت مربوطه ممکن است کمی زمان بر باشد. نکته مهمی که در طراحی سایت ارز دیجیتال و صرافی می بایست مورد توجه طراحان سایت قرار گیرد، این است که تراکنش های مشتریان، در منویی به نام تاریخچه یا History، برایشان قابل مشاهده باشد.
 • تبدیل نمودن ارز دیجیتال به ارز مورد نظر : پس از انجام مراحل فوق و دریافت تأییدیه از سایت صرافی مورد نظر، مشتریان قادر به انتخاب ارز دیجیتال مورد نظر خود از میان ارزهای دیجیتال ارائه شده از طریق طراحی سایت صرافی و خرید ارز دیجیتال به میزان ممکن می باشند.

معمولا در طراحی وب سایت صرافی فروش سکه و ارز میتوانید این سرویس ها را به صورت آنلاین به کاربرانتان ارائه نمایید:

 • طراحی صفحه وب تمامی سرویس های مربوط به حواله های بانکی و …
 • طراحی صفحه وب محاسبه آنلاین هزینه پرداختی برای ارز مربوطه
 • طراحی صفحه وب تماس با ما و درباره ما
 • طراحی صفحه وب آخرین اخبار و مقالات مربوط به تغییر و تحولات مربوط به سکه و ارز در بازار ایران و حتی جهان
 • طراحی صفحه وب اعلام لیست قیمت به همراه طراحی سیستم جستجوی ساده و پیشرفته برای سهولت پیدا نمودن اطلاعات توسط کاربران
 • طراحی صفحه وب گرفتن تبلیغات و کسب درآمد از بازدید کنندگان سرشار سایت در آینده به عنوان یک برنامه دراز مدت
 • طراحی صفحه وب نسخه موبایل و تبلت در جهت بازدید دقیقتر و بهتر کاربران از وب سایت شما. با این سرویس کاربران بیشتر در وب سایت شما خواهند بود
 • طراحی صفحه وب دریافت کد مشتری و طراحی سیستم تخفیف آنلاین در جهت ترغیب کاربران و مشتریان برای خریدهای بعدی و بیشتر
 • طراحی صفحه وب اعلام زمانهای کشورهای مختلف در جهت کاربر پسند کردن وب سایت
 • طراحی صفحه وب سیستم تبدیل ارزهای کشورهای مختلف و محاسبه هزینه های آن در نهایت به تومان
 • طراحی صفحه وب بهینه سازی وب سایت شما در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل در جهت جذب بازدید کنندگان بیشتر و بالا بردن ترافیک وب سایت
 • از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت صرافی دسترسی داشته باشید

زمان و فرصت را از دست ندهید و چنانچه شما هم می خواهید یک وب سایت رسمی و عالی و کاربر پسند برای صرافی خود داشته باشید میتوانید لذت تجربه یک پیش فاکتور آنلاین را با کلیک بر روی همین لینک داشته باشید.
در این بخش ما قیمت دقیق وب سایت شما را خواهیم گفت و حتی کارشناسان شرکت مرصاد وب با شما تماس حاصل نموده و مشاوره های لازم را در این زمینه خدمت شما عرض خواهند نمود.
همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.