شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت فروش شارژ ، یکی از پردرآمدترین کسب و کارها مربوط به بخش ارتباطات رادیویی و تلفنی می باشد چرا که همه افراد چه نوجوان و چه کهن سال از این ارتباطات در حال استفاده می باشند، فروش وسایل هوشمند در کنار فروش شارژ بسیار پر درآمد است و راه اندازی یک وب سایت فروش شارژ برای اپراتورهای مثل همراه اول، ایرانسل، تالیا و رایتل در کنار کسب و کار اولتان می‌تواند برای شما سود فراوانی داشته باشد.

شرکت طراحی سایت مرصاد وب، تمامی مراحل اعم از دریافت شارژ های اپراتورها و درگاه‌های پرداخت آنلاین را برای شما انجام خواهد داد و شما فقط از طریق پنل کاربری که برای شما طراحی می‌شود به کنترل آنها خواهید پرداخت و ما این اطمینان را به شما می خواهیم داد که برای رونق کسب و کار شما در این زمینه تمام راهنمایی های لازم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم.

طراحی سایت فروش شارژ

طراحی سایت فروش شارژ جزء آن دسته از سایت های می باشد که دارای بازدید کننده فراوانی می باشد که اگر راه های افزایش بازدید کننده از سایت را که مقاله آن در همین سایت ارائه شده است را رعایت نمایید مطمئنا به نتیجه مطلوبی خواهید رسید . شما در کنار سایت های دیگر خود می توانید با طراحی وب سایت فروش شارژ و تبلیغ این سایت بازدید کننده های خود را افزایش داده و به کسب و کار خود رونق دوچندان دهید . ما بعد از طراحی سایت این موارد را به شما گوش زد خواهیم نمود تا بتوانید از دیگر رقبای خود پبشی بگیرید .

یکی از مواردی را که باید در طراحی سایت فروش شارژ رعایت نمود طراحی زیبا در این نوع وب سایت ها می باشد این نوع وب سایت ها به جهت اینکه در رده سایت های ارائه خدمات رادیویی و الکترونیکی می باشد ضاهر سایت نیز باید مربوط به همین صنف طراحی شود تا کاربر پسند واقع شود یکی از اشتباهاتی که در بین طراحان عزیز رایج می باشد قالب سایت ها را مربوط به موضوع سایت طراحی نمیکنند و همین مورد باعث شده تا این موضوع به ظاهر ساده موجب کاهش بازدید کننده ها شود یادمان باشد که همین بازدید کننده ها در آینده ممکن است مشتریان واقعی ما باشند پس به ظاهر سایت خود اهمیت دهید . شرکت طراحی سایت مرصاد وب با تجربه ای که در این زمینه دارد شما را برای داشتن یک سایت زیبا و منحصر به فرد یاری خواهد نمود تا با خیالی آسوده در فضای گشترده اینترنت به کسب درآمد برسید .

یکی از راههای کسب درآمد در سایت های فروش شارژ تبلیغات در این سایت هاست زیرا در این سایت‌ها کاربران زیادی را در بر میگیرد، آنگاه شما با دریافت تبلیغات و آگاهی از دیگر شرکت ها می توانید درآمد خود را افزایش دهید. در این سایت‌ها بخش تخفیف بسیار حائز اهمیت است و موجب شده تا کاربران بیشتری به سایت شما مراجعه نمایند.

طراحی سایت فروش شارژ ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های فروش شارژ با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت فروش شارژ با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت فروش شارژ را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 

نمونه کار های مربوط