شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت فروش فایل : امروزه برای ما ایرانیان که عادت کرده ایم همه موارد درخواستی خودمان را به صورت رایگان در اینترنت جستجو کنیم ، سایت های در حال فعالیت هستند که فایل های خود را برای فروش قرار داده اند. این فایل ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشند ، کمتر میشود به صورت رایگان در اینترنت جستجو کرد و اگر هم موفق به پیدا کردن شدید آن فایل مخرب خواهد بود .امروزه سایت های فروش فایل به تنهایی کار نمی‌کنند و درآمد ندارند افرادی هستند که با عضویت در این سایت ها و قرار دادن فایل های خود در سایت از طریق سایت فروش فایل ، فایل خود را به فروش می‌رسانند و صاحب اصلی سایت پورسانت خود را دریافت می نماید.

طراحی سایت فروش فایل

این سایت ها بیشتر در بین برنامه نویس ها، طراح ها و همچنین کتاب و فایل های ویدئویی رایج می باشد. امروزه بسیاری از افراد فرصت جستجو در فضای اینترنت را ندارند و حاضر هستند که برای بدست آوردن کتاب و فیلم آموزشی مورد نظرشان، هزینه نمایند.این سایت‌ها اگر به درستی برنامه‌ ریزی شود از درآمد بسیار زیادی برخوردار می باشند. سیستم پرداخت پورسانت ها بسیار ماهرانه باید طراحی شود تا بدون مشکل و خطا این کارها به صورت خودکار انجام شود. در طراحی سایت فروش فایل، قالب های متنوعی را در نظر می‌گیریم تا افرادی که می خواهند فایل خود را به فروش برسانند نسبت به فایل خود قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایند و این قابلیت وجود دارد تا تعداد قالب‌ها را افزایش دهید.
در سایت های فروش فایل بخش اخبار بسیار مهم می باشد با این کار باعث شده تا افراد زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند و در نهایت در موتورهای جستجو از رتبه های بهتری برخوردار شوید. دقت داشته باشید که قرار دادن اخبار در سایت باید مربوط به محتوای سایت شما باشد تا نتیجه بهتری را بگیرید .
یکی از مواردی که در طراحی سایت فروش فایل باید لحاظ شود هاست و یا سروری که استفاده می شود بسیار مهم است معمولا در این نوع وب سایت ها از هاست های پر سرعت با میزان فضای بالا استفاده می شود تا ادمین سایت با کمبود فضا مواجه نشود . ما در هنگام طراحی وب سایت فروش فایل شما تمامی مشاوره های لازم جهت خریداری هاست مناسب را به شما خواهیم نمود .
یکی از مواردی که در طراحی سایت فروش فایل نباید فراموش کرد بخش تبلیغات سایت است زیرا رفت و آمد در این سایت بسیار زیاد میباشد و شما می توانید از این طریق کسب و کار خود را رونق دهید برای اینکه طراحی سایت فروش فایل خود را آغاز نمایید هیچ دغدغه ای نداشته باشید زیرا شرکت طراحی وب سایت مرصاد وب با تجربه ای که در برنامه نویسی و طراحی وب سایت دارد شما را در این موضوع یاری نموده و می خواهد تا شما را به هدفتان برساند. هنگام عقد قرارداد شما را از امکانات قابلیت های این سایت مطلع خواهیم ساخت تا با خیالی آسوده‌ تر نسبت به طراحی سایت فروش فایل خود اقدام نمایید.
در طراحی وب سایت مسئله ای که نباید فراموش کرد برنامه نویسی سئو می باشد زیرا سایت های برگ برنده دارند که از نظر سئو نیز موفق عمل نمایند . 

طراحی سایت فروش فایل ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های فروش فایل با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت فروش فایل با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت فروش فایل را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 

 

نمونه کار های مربوط