شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت فیلم و موزیک ، علاقه افراد به فیلم و موزیک سن به خصوصی ندارد و گرایش انسان به موزیک یک امر طبیعی می باشد . بعد از یک روز سخت کاری ، گوش دادن به موزیک های مناسب برای کاهش استرس بسیار مفید خواهد بود . همچنین برای گذراندن اوقات فراغت تماشای یک فیلم جذاب و هیجان انگیز بسیار لذت بخش خواهد بود.

طراحی سایت فیلم و موزیک

امروزه کاربران آنلاین برای تهیه فیلم ها و موزیک های مورد علاقه خود از اینترنت استفاده می‌کنند و خوشبختانه در کشورمان ایران طراحی سایت فیلم و موزیک فراوانی موجود میباشد که تعدادی از این سایت ها فیلمها و موزیکها را به صورت رایگان و تعدادی که حق کپی رایت را رعایت میکنند به صورت پولی در معرض دید همگان قرار می‌دهند .
طراحی سایت فیلم و موزیک در کنار شغل اولتان می تواند به درآمد شما کمک کند به شرط آنکه تمام امکانات طراحی سایت فیلم و موزیکرا داشته باشد . در این نوع وب سایت ها از امکانات فراوانی می توان استفاده نمود در نظر داشته باشید از آنجایی که این وب سایت از مخاطبین زیادی برخوردار می باشد لذا باید سایت فیلم و موزیک شما از امکانات مناسبی برخوردار باشد تا کاربر براحتی بتواند با سایت شما ارتباط برقرار کرده و از امکانات سایت شما بهره کافی را ببرد . 
شرکت طراحی سایت فیلم و موزیک مرصاد وب با داشتن کادری مجرب این اطمینان را به شما می دهد که با طراحی پنلی مناسب و عالی شما بتوانید سایت خود را به راحتی کنترل نمایید و دچار مشکل نشوید . کنترل این نوع سایت ها نیاز به یک کنترل پنل مجهز می باشد . 
در این نوع سایت ها میتوان امکانات و سرویس های فراوانی را لحاظ نمود . در طراحی چنین وب‌ سایت‌های می توان قابلیت های فروشگاهی را ایجاد نمود ممکن است شما بخواهید فیلم و موزیک ها را به صورت پولی در سایت قرار دهید . شما می توانید با قرار دادن پکیج های قیلم و همینطور زیرنویس آن پکیج ها را بفروش برسانید و کسب درآمد داشته باشید . شما می توانید در این بخش به فروش فیلم ها بپردازید و یا برای جذب مخاطب بیشتر به صورت رندم در روز یک فیلم را به صورت رایگان به نمایش در آورید . 
در نظر داسته باشید این سایت ها برای تماشای فیلم به صورت آنلاین و یا گوش دادن موزیک به صورت آنلاین نیاز به اینترنت پرسرعت دارد. شما می‌توانید با ایجاد بسته‌های فرهنگی مشکل را برای آن دسته از افرادی که اینترنت پر سرعت ندارند مرتفع سازید. برای مثال می توانید فیلم ها را در پکیج های با تعرفه های که خود شما مد نظرتان می باشد به فروش رسانده و آنگاه دسترسی دانلود برای آندسته از افرادی که این پکیج ها را تهیه کرده اند باز شده و آن را دانلود نمایند . 
یکی از امکاناتی که میتوان در طراحی سایت فیلم و موزیک لحاظ نمود ، تعرفه بندی می باشد . به اینصورت کاربران با خرید پلن های موجود در سایت ، به همان مقدار می‌تواند از امکانات سایت بهرمند شوند . در نظر داشته باشید برای راه‌اندازی چنین سایت‌های نیاز به هاست مناسب است که از پهنای باند مناسب برخوردار باشد . در غیر این صورت ممکن است زمانی که کاربران زیادی در حال بازدید از سایت شما هستند به مشکل برخورده و نتوانند از سایت استفاده کامل را ببرند . ما در هنگام عقد قرارداد تمامی راهنمایی های لازم در این زمینه برای شما در نظر خواهیم گرفت .

طراحی سایت فیلم و موزیک ارزان ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های فیلم و موزیک با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت فیلم و موزیک با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت فیلم و موزیک را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط