طراحی سایت قسطی

طراحی سایت قسطیتوسعه و پیشرفت کسب و کار در قرن ۲۱ هم سوء با پیشرفت گسترده فضای مجازی شده است و بستری مناسب برای معرفی خدمات و محصولات را ایجاد کرده است و در سال های گذشته شاهد سیر عظیم تکامل وب سایت های مبتنی بر کسب و کار حتی کوچک بوده ایم .

از این رو راه و روش های گوناگون برای تحقق این امر به وجود آماده است که مؤثر ترین آن ها طراحی سایت و کسب و کار به صورت آنلاین می باشد. اما با توجه به شرایط اقتصادی موجود و عدم اطلاعات کافی برخی از کاربران و صاحبان مشاغل از چگونگی مدیریت و بهبود وب سایت آن را ریسک تلقی و از قدم گذاشتن در این عرصه خودداری می کنند. مرصاد وب جهت حال رفاه مشتریان عزیز خود در نظر دارد تا راهی هموار برای تحقق این امر ایجاد کند . طراحی وب سایت به صورت اقساط خدمتی دیگر

طراحی سایت قسطی

از شرکت مرصاد وب که با هدف توسعه کسب و کارهای کوچک و ایجاد اطمینان خاطر برای آن دسته از عزیزانی که طراحی سایت را ریسک تلقی می کنند . مرصاد وب همیشه سعی بر این دارد تا شرایطی را فراهم نماید تا کلیه دوستان عزیز از داشتن وب سایت خوب لذت برده و با دنیای جدید تجارت آشنا شوند ما همیشه در کنار شما هستیم . مرصاد وب شما را با دنیای جدید وب آشنا خواهد کرد .

شرایط طراحی سایت قسطی :

  • ماه اول : پرداخت 40 % از کل مبلغ قرارداد به عنوان پیش پرداخت هنگام اخذ قرارداد طراحی سایت .
  • ماه دوم : پرداخت ۲۰ % از کل مبلغ قرارداد هنگام دریافت طرح گرافیکی وبسایت و تایید آن
  • ماه سوم : پرداخت ۲۰ % از الباقی مبلغ قرارداد در یک ماه پس از تحویل
  • ماه چهارم :  پرداخت 20 % از باقی مانده از قرار داد در دو ماه پس از تحویل
دسته‌ها
یک دیدگاه
یک پینگ

پاسخ دهید