شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت لباس و کیف و کفش : امروزه افراد برای خرید لباس و کیف و کفش خود از طریق اینترنت اقدام به خرید می‌کنند . به جهت اینکه هم تنوع زیاد است و هم قیمت نسبت به بازار مناسب تر است . در این سایت‌ها ورودی کاربران بسیار زیاد است ، شما می توانید از این فرصت کمال استفاده را ببرید.

طراحی سایت لباس

در طراحی سایت لباس و کیف و کفش می توان امکانات و سرویس های فراوانی که فروشگاهی دارا می باشد لحاظ نمود که هنگام عقد قرارداد و حضوری در شرکت توسط کارشناسان طراحی ، مشاوره های لازم را به شما خواهد داد . سایت های لباس و کیف و کفش مثل سایت های فروشگاهی از تمامی امکانات فروشگاهی به صورت کامل برخوردار خواهند بود .
اگر شما دارای تولیدی و پخش لباس و کیف و کفش می باشید، می توانید در طراحی سایت لباس و کیف و کفش ، بخش نمایندگان را ایجاد کنید تا افرادی که تمایل به همکاری با شما را دارند با شرایط شما آشنا شده و در صورت تمایل ، همکاری خودشان را آغاز نمایند .
یکی از بخش‌های که در این سایت ها بسیار حائز اهمیت است بخش تبلیغات می باشد . شما می توانید از این بخش درآمد خود را با پذیرش آگهی از بقیه شرکت‌ها و قرار دادن در بخش تبلیغات سایت کار خود را رونق دهید . شما در طراحی وب سایت لباس و کیف و کفش می توانید بخش جشنواره ها ، تخفیف ها را نیز راه اندازی نمایید تا کاربران آنلاین از این امکانات شما مطلع شده و استفاده های لازم را ببرند و روز به روز با استفاده از این امکانات به مشتریان خود بیافزایید .

قیمت طراحی سایت لباس 

قیمت طراحی سایت لباس و یا همان تعرفه طراحی سایت لباس بسته به نوع امکاناتی که شما می خواهید در سایت شما لحاظ شود دارد شما عزیزان با ورود به بخش آیتم های تخصصی طراحی وب سایت لباس که دکمه آن در زیر همین نوشته برای شما قرار داده شده است به تمامی امکاناتی که می توان در طراحی سایت لباس قرار داد را مطالعه و بعد از ارسال برای ما از بخش پیش فاکتور توسط کارشناسان ارزیابی شده و آنگاه قیمت طراحی سایت لباس برای شما ارسال خواهد شد .
ما به شما این اطمینان را می دهیم که اگر سایت شما را شرکت طراحی سایت مرصاد وب طراحی نماید از زمان تحویل تا رونق در کسب و کار در کنار شما بوده و جهت ارتقا سایت شما را کمک نماید . این موضوع را در نظر داشته باشید که دیجیتال مارکتینگ یک تخصص است و اگر در این زمینه آشنایی نداردی حتما با یک متخصص صحبت نمایید تا شما را راهنمایی کند و بعد از آن وارد بازار کار شوید .

طراحی سایت لباس ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های لباس با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت لباس با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت لباس را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 


 

نمونه کار های مربوط