شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت مجله اینترنتی ،  متاسفانه در کشور عزیزمان ایران اینگونه سایت ها ( طراحی سایت مجله اینترنتی ) وجود ندارد و یا اگر وجود داشته باشند از کیفیت خوبی برخوردار نیستند .  یکی از ویژگی‌های که مجله اینترنتی دارد این است ، باید روز به روز و مکررا به روزرسانی شود . در ایران ناشران و نویسندگان به نامی داریم که بسیاری از این عزیزان و بهتر است بگوییم  هیچ کدام دارایطراحی سایت مجله اینترنتی نیستند و این جای تاسف دارد امیدوارم روزی فرا برسد و این عزیزان نسبت به طراحی سایت مجله اینترنتی خود اقداماتی را انجام دهند .
مجله اینترنتی اگر از کیفیت خوبی برخوردار باشد، بازدیدکننده فراوانی دارد که می توانید از این فرصت کمال استفاده را ببرید. در شرکت طراحی وب سایت مرصاد وب جهت راه اندازی وب سایت مجله ای های انترنتی ایده های  را در اختیار شما خواهیم گذاشت .
در طراحی سایت مجله اینترنتی معمولاً ظاهر اینگونه وبسایت ها گرافیکی نیست به دلیل اینکه تمام فضای سایت را اخبار و نوشته خواهد گرفت. همچنین بخش نظرات کاربران به خودی خود صفحه سایت را شلوغ خواهد کرد . ما می توانیم بخش های مختلف مجله شما را در صفحه اول سایت شما قرار داده تا کاربران به محض ورود به سایت با بخش های مختلف سایت مواجه شده و به راحتی بتوانند از مطالب سایت بهرمند شوند .

طراحی سایت مجله اینترنتی

همانطور که می دانید سایت مجله اینترنتی موضوعات مختلفی را مورد بررسی قرار می دهد که مدیریت مطالب کمی مشکل به نظر می رسد ما این مشکل را برای سایت های مجله مرتفع ساخته ایم و برنامه نویسی پنلی حرفه ای کنترل سایت را برای شما عزیزان بسیار ساده کرده ایم .
در طراحی سایت مجله اینترنتی پخش تبلیغات بسیار مهم است زیرا این سایت ها دارای مخاطبین بسیار زیادی هستند و شما می توانید از این فرصت استفاده نموده و از پذیرش آگهی درآمد خود را بدست آورید . قسمت مقالات و اخبار بخش اصلی سایت را تشکیل می دهد که شرکت طراحی وب سایت مرصاد وب با مهارت تمام این بخش را برنامه ریزی خواهد نمود تا مدیر سایت به راحتی بتواند با سایت خود رابطه برقرار نموده و سایت مجله اینترنتی خود را کنترل نمایند . محتوای مناسب و صحیح در سئو سایت بسیار حائز اهمیت است که ما در آموزشی که برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم در وقت مناسب راهنمایی‌های لازم را خواهیم کرد به راحتی به انتشار نوشته های خود خواهید پرداخت . در طراحی سایت مجله اینترنتی می توان قسمتی را طراحی نمود تا دیگران نیز بتوانند نوشته های خود را با نام خودشان انتشار دهند با در نظر گرفتن تعرفه ها در سایت میتوانند پلن خود را انتخاب نموده و نسبت به شرایط از امکانات سایت استفاده نمایند.

طراحی سایت مجله اینترنتی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های وکلا با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت مجله اینترنتی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت مجله اینترنتی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 


 

نمونه کار های مربوط