شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت مدرسه : متاسفانه در فضای اینترنت جایی برای وب سایت های مدرسه در حال حاضر وجود ندارد و این بسیار بد است در صورتی که مدیر مدرسه می‌داند که چه امکاناتی را می توان در طراحی سایت مدرسه لحاظ نمود. البته از این فرصت هم میتوان به نفع خود استفاده کنید و هر چه سریعتر نسبت به راه اندازی سایت مدرسه خود اقدام نمایید .
در طراحی سایت مدرسه یکی از بخش‌های که میتوان در طراحی اینگونه سایت ها لحاظ نمود ارتباط آنلاین بین والدین و مدرسه است تا پدر و مادر از عملکرد تحصیلی فرزند خود آگاه شوند و نیاز نباشد که به مدرسه فرزند خود مراجعه نمایند . مدیر محترم ، میتوانید با ثبت نام والدین در سایت مدرسه پنلی را در اختیار والدین قرار دهید و گزارش کامل عملکرد فرزندشان را در اختیار والدین قرار دهید برای مثال نمرات درسی ، حرکات فرزندان و خیلی دیگر از موارد .

طراحی سایت مدرسه

ما در طراحی سایت مدرسه می توانیم دانش آموزانی که از رتبه های تحصیلی خوبی برخوردار هستند قدردانی و معرفی کنیم تا دیگران از سطح علمی مدرسه شما آگاه شوند و نسبت به ثبت نام فرزند خود در مدرسه شما تصمیم جدی تری را بگیرند . یکی دیگر از بخش‌های که می توان در وب سایت مدرسه لحاظ نمود بخش گفتگوی آنلاین می باشد تا با ارتباط به صورت آنلاین با کارشناسان مربوطه از وضعیت تحصیلی فرزند خود آگاه شوند.
در طراحی سایت مدرسه قسمتی را می توان برای مشاوره های تحصیلی قرارداد . تا ارتباط مستقیم به صورت نوشتاری ، به صورت آنلاین و یا حتی تصویری با والدین داشته و مواردی را که باید به والدین گفته شود در جریان قرار بگیرند. قسمتی را میتوان در طراحی سایت مدرسه به وجود آورد تا والدین به صورت زنده حرکات فرزندان خود را در مدرسه زیر نظر داشته باشند و این مستلزم آن است که مدرسه دارای دوربین مدار بسته باشد. قسمتی را میتوان در طراحی این نوع سایت در نظر گرفت تا کارهای دانش آموزان را در سایت قرار داد ، مانند کاردستی ها و کارهای هنری و آنها را در معرض دید عموم قرار داد. ما می توانیم بخشی را در طراحی سایت مدرسه طراحی کنیم تا به معرفی معلمان بپردازید این بخش انگیزه ای در معلمان ایجاد خواهد نمود و بسیاری از معلمان بسیار موافق این بخش می باشند .
دز طراحی سایت مدرسه می توان بخش ثبت نام را برای دانش آموزان لحاظ نمود تا دانش آموزان با در اختیار گرفتن پنل مخصوص خود به راحتی بتوانند با معلمان و همچنین مدیر مدرسه در ارتباط باشند و همچنین می توان بخش بانک سوالات طراحی نمود و سوالات آزمون های برگزار شده را در آن گنجاند تا دانش آموزان بتوانند از آن سوالات بهره لازم را ببرند و همچنین بخش پاسخ سوالات را طراحی نمود تا بعد از اینکه امتحان برگزار شد دانش آموران به این بخش مراجعه نموده و جواب ها را بررسی نمایند .
شما مدیر محترم می توانید از شرکت طراحی وب سایت مرصاد وب درخواست نمایید امکاناتی را برای شما فراهم نماید تا بتوانید همایشها و مسابقات دانش آموزان را در سایت قرار دهید، این کار باعث خواهد شد تا دیگران نسبت به ثبت نام فرزند خود در مدرسه شما اقدام نمایند .
 

طراحی سایت مدرسه ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های مدرسه با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت مدرسه با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت مدرسه را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 


 

نمونه کار های مربوط