شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت مراکز تجاری ،  امروزه مراکز تجاری برای اینکه مکان دقیق خود را به دیگران نشان دهند از نقشه های آنلاین گوگل استفاده می کنند که کار بسیار پسندیده ای می باشد بهتر است این مراکز ، وب سایت اختصاصی مربوط به مراکز تجاری خود را دارا باشند. و امکانات بسیار بیشتری را در سایت مراکز تجاری خود لحاظ نمایند . یکی از مواردی را که میتوان در طراحی سایت مراکز تجاری لحاظ نمود خرید و فروش واحدهای تجاری میباشد . با قرار دادن مشخصات مغازه در سایت باعث شده تا کاربر نسبت به خرید و فروش آن اقدام نموده . در این قسمت از سایت از آیتم های طراحی سایت املاک استفاده خواهد شد تا کاربرانی که نیاز به یک ملک در مرکز تجاری شما دارند از داخل سایت درخواست خود را ارسال نمایند و یا اگر مالکی خواست ملک خود را به فروش برساند از قسمت ثبت ملک بتواند این کار را انجام دهد .
یکی از موارد بسیار مهم که در طراحی سایت مراکز تجاری باید به آن پرداخت قسمت ارتباط با ما می باشد اگر متوجه شده باشید در مراکز تجاری بخشی در نظر گرفته شده تا مشتریان بتوانند نظرات خود و انتقادات خود را نسبت به مرکز تجاری عنوان نمایند که ما می توانیم این بخش را در ارتباط با ما قرار دهیم تا کاربران بتوانند با شما به براحتی ارتباط برقرار نمایند .

طراحی سایت مراکز تجاری

در طراحی سایت مراکز تجاری می توان بخشی را برنامه نویسی نمود تا کاربران بتوانند به صورت مجازی در سایت شما دیدن نمایند و از نقاط مختلف مرکز تجاری دیدن نمایند . یک بخش دیگر را که می توان در طراحی سایت مراکز تجاری قرار داد ، قسمت فروشگاهی سایت نمایشکاهی ، برای سایت بسیار مهم بوده و این اجازه را می دهد تا کاربران به صورت آنلاین نسبت به خرید کالای خود اقدام نمایند و تمامی کسبه به طور جداگانه می توانند فروشگاه مربوط خود را داشته باشند . 
در طراحی سایت مراکز تجاری ما فکری برای آینده سایت شما کزده ایم و این قابلیت را برای وب سایت در نظر خواهیم گرفت که اگر آیتمی در مراکز تجاری اضافه شد در وب سایت نیز اضافه گردد . ما بگونه ای سایت را طراحی می کنیم که قایلیت اضافه کردن آیتم را داشته باشد . 
دقت داشته باشید این گونه سایت ها باید بهینه سازی شده باشند چون خیل عظیمی از مشتریان شما از طریق جستجو در اینترنت به سمت شما خواهند آمد پس در نظر داشته یاشید تا از شرکت طراحی سایت مرصاد وب درخواست سئو سایت را داشته باشید . پس تا بیشتر از این دیرتر نشده نسبت به طراحی سایت مراکز تجاری خود اقدامات لازم را به عمل آورید . ما این اطمینان را به شما می دهیم که با طراحی سایت مراکز تجاری خود می توانید برند خود را معرفی نمایید و در بین مردم مطرح شوید مانند بسیاری از مراکز تجاری که توانسته اند با طراحی سایت تجاری خود در بین مردم محبوب واقع شوند مانند سایت کوروش و ...
 

طراحی سایت مراکز تجاری ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های مراکز تجاری با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت مراکز تجاری با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت مراکز تجاری را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط