طراحی سایت مشاغل خانگی

طراحی سایت مشاغل خانگی : تمامی افراد به دنبال کسب درآمد و رفع نیاز مالی خود هستند خانم ها نیز مایلند در کسب درآمد نقشی داشته باشند ولی گاهاً امکان کار در خارج از خانه برای آن ها میسر نیست  از طرفی دارای استعداد و هنر خاصی هستند که هزینه اولیه برای راه اندازی شغل از جمله (هزینه های مربوط به خرید، رهن و اجاره کارگاه و ایاب و ذهاب، استفاده از نیروی کار و …)  را ندارند به همین منظور داشتن یک کسب و کار خانگی می تواند راه کار مناسبی باشد.

 

 طراحی سایت مشاغل خانگی

طراحی سایت مشاغل خانگی و داشتن یک وب سایت در این زمینه می تواند کمک رسان چنین افرادی باشد تا به راحتی بتوانند هنر و کارهای دستی و خانگی خود را به همراه توضیحات ، گالری از تصاویر ، و حتی قیمت پیشنهادی در سایت قرار داده و تنها به داشتن مشتریان محدود در اطراف خود بسنده نکنند  در واقع تعداد مشتریان علاقمند و نیازمند به محصولات و خدمات خود را افزایش داده و به مرور زمان کسب و کار خود را گسترش داده و حتی باعث اشتغال زایی شوند .

ویژگی ها و امکانات وب سایت های مشاغل خانگی :

۱– سرعت بارگذاری صفحات از اهمیت بالایی برخوردار است که در گروه طراحی وب سایت مرصاد وب این امر از مهم ترین اولویت ها می باشد . برای وب سایت های مشاغل خانگی به خاطر حجم بالای تصاویر در گالری از تکنولوژی GZIP جهت فشرده سازی استفاده می شود.

۲- ظاهری مناسب برای تمامی وب سایت ها در نظر گرفته می شود که وب سایت های مشاغل خانگی نیز شامل آن می شوند ، گروه طراحی وب مرصاد وب با در نظر گرفتن سفارشات و امکانات مد نظر شما طرح اولیه را آماده و پس از تأیید شما به اجرا می گذارد که این امر باعث رضایت مندی مشتریان شده است .

۳- امکانات و ویژگی هایی طراحی سایت مشاغل خانگی عبارتند از :

  • فرم درخواست همکاری
  • گالری تصاویر
  • آموزش صوتی و تصویری
  • نظردهی جداگانه برای هر محصول
  • و …
دسته‌ها
یک دیدگاه
یک پینگ

پاسخ دهید