طراحی سایت نمایشگاهی ارزان


طراحی سایت نمایشگاهی ارزان

طراحی سایت نمایشگاهی ارزان

طراحی سایت نمایشگاهی ارزان

طراحی سایت نمایشگاهی ارزان

طراحی سایت نمایشگاهی ارزان

طراحی سایت نمایشگاهی ارزان : برای غرفه های که در نمایشگاه ها وجود دارد شاید کمی سخت باشد که شخص بتواند به همه آنها سر بزند و از آنها دیدن کند بهترین راه همراهی با اینترنت است که می تواند این بار را بر دوش بکشد، طراحی یک سایت نمایشگاهی برای بازدید، درصد تخفیف و فروش آنلاین گزینه بسیار مناسبی است.  در ایران و دیگر تمام کشور پهناورمان هر ساله  نمایشگاه هایی در زمینه ها و موضوعات مختلف برگزاری می گردد. وقتی به زبان تاریخ برگزاری نمایشگاه نزدیک می شویم صاحبان مشاغل با پرداخت هزینه های بسیار گزاف به فکر تبلیغات بیشتر می افتند تا در نمایشگاه مورد نظر بسیار برجسته تر دیده شوند. تبلیغات در روزنامه ها و مجلات راه حل نسبتا خوبیست اما داشتن یک وب سایت برای نمایشگاهی خاص میتواند بسیار مثمره ثمر باشد.

طراحی یک سایت به سبک onepage می تواند ایده خوب و متفاوتی برای نمایشگاه باشد. ایده ای که همین الان به ذهنم رسید !!! معرفی محصولات و خدمات در یک صفحه با گرافیک جذاب که در موبایل و تبلت نیز به خوبی دیده می شود. زیرا در نمایشگاه ها دسترسی رایگان به اینترنت وجود دارد و بازدید کننده ها می توانند در کنار غرفه شما وارد سایت شده و از سایت ویژه نمایشگاه دیدن کنند. این مطلب بسیار ساده میتواند در دید و ذهن کاربران و مشتریانتان تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

بنابراین میتوانید از همین امسال یک برنامه ریزی هدفمند برای نمایشگاه هایی داشته باشید که هر ساله در آن شرکت مینمایید. چنانچه این فعالیت از همین امروز آغاز گردد تیم تخصصی شرکت وب نگاران میتواند تا زمان برگزاری نمایشگاه آن را در گوگل بهینه سازی نماید تا هم رتبه خیلی عالی در بین رقبای خود داشته باشید و هم سود آن را در زمانی غیر از نمایشگاه ببرید.
معمولا در وب سایتهای نمایشگاهی اطلاعاتی از این دست میتواند به رویت کاربران برسد که عبارتند از:

  • طراحی زمان و تاریخ نمایشگاه
  • دادن اطلاعات مربوط به غرفه با ذکر جزئیات دقیق و نقشه آن
  • طراحی بخش تماس با ما در جهت سهولت ارتباط بیشتر
  • طراحی بخش نظر سنجی
  • طراحی اطلاعات کارمندانی که در برگزاری نمایشگاه سهیم هستند
  • طراحی دستاوردهای بعد از نمایشگاه
  • ارتباط با مشتریان داخلی و خارجی از طریق وب سایت
  • گزارش آنلاین اتفاقات داخل غرفه به کاربران آنلان وب سایتتان
  • تشویق دیگران به شرکت در نمایشگاه و بازدید از غرفه شما

و صدها موردی که تنها شما میتوانید در طراحی وب سایت نمایشگاهی خود داشته باشید

امیدواریم که توضیحات ما که در نهایت حاصل تجربه چندین و چند ساله ما در طراحی سایت های مختلف میباشد, توانسته باشیم که شما را در داشتن یک وب سایت نمایشگاهی قانع کرده باشیم. هم اکنون شما میتوانید خودتان در ابتدا آیتم هایی که مد نظرتان میباشد را از صفحه پیش فاکتور آنلاین سفارش نماییم و آن را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در فرصتی مناسب با شما تماس حاصل نمایند. در جلسه ای که به صورت حضوری در محل شرکت مرصاد وب برگزار خواهد شد, کاملا تمامی موارد را به شما توضیح خواهیم داد و شما را در داشتن یک وب سایت عالی و بدون نقص نمایشگاهی نیز یاری و مشاوره خواهیم نمود.