شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت نمایشگاهی ، امروز در کشورمان ایران و در جای جای این کشور نمایشگاه با موضوعات مختلف در حال برگزار می باشد و از استقبال خوبی هم برخوردار میباشند . این را مطمئن باشید کاربران بسیار خشنود خواهند شد وقتی می بینند شما هر ساله برای نمایشگاه خود یک فستیوالی را راه اندازی می کنید حال این کاربران چطور باید از برنامه های شما مطلع شوند . یکی از بهترین روش ها برای اطلاع رسانی در حال حاضر طراحی سایت نمایشگاهی می باشد . شما با طراحی وب سایت نمایشگاهی برای نمایشگاه خود به کاربران تمامی جزئیات را شرح خواهید داد .

 مزیت های طراحی سایت نمایشگاهی :

شما با داشتن چنین سایتی در وهله اول از رقبای خود جلوتر خواهید بود و با بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو و آمدن در نتایج اول کاربران زیادی وارد سایت نمایشگاهی شما شده و از محصولات شما دیدن خواهند نمود . ما با قرار دادن آیتم های طراحی سایت فروشگاهی در سایت نمایشگاهی شما این امکان را برای کاربران فراهم می کنیم تا کاربران شما به صورت آنلاین محصولات شما را رصد و در صورت تمایل می توانند خریداری نمایند و همانطور که سیایت شما در فروش محصولات هست را در سایت نمایشگاهی شما پیاده سازی نماییم .
در طراحی وب سایت نمایشگاهی آیتم های فراوانی را می توان لحاظ نمود که به اختصار برای شما شرح خواهیم داد و شما می توانید با کلیک بر روی دکمه پایین صفحه وارد آیتم های تخصصی طراحی سایت نمایشگاهی شوید و از این امکانات به صورت کامل بهرمند شوید .

طراحی سایت نمایشگاهی

یکی از موارد بسیار مهم در سایت نمایشگاهی قرار دادن بخش تبلیغات  می باشد که این امر می تواند به شما کمک بسیار زیادی نموده . از آنجای که این نوع وب سایت ها از بازدید کنندگان فراوانی برخوردار می باشد شما با سفارش تبلیغات می توانید محصولات دیگران را نیز در معرض دید عموم قرار داده و از این طریق نیز کسب درآمد نمایید . امروزه تبلیغات در روزنامه ها و مجلات و ... شاید تا حدی مثمرثمر باشد ولی این روش بسیار قدیمی شده و مردم از طریق سایت های خبری و مجله اینترنتی مشغول به مطالعه اخبار هستند . و شما باید در فضای مجازی تبلیغ نمایشگاه خود را انجام دهید.
در طراحی سایت نمایشگاهی از امکانات و سرویس های فراوانی می توان استفاده نمود . برای مثال در طراحی این سایت ها می‌توانید با قرار دادن غرفه ها به صورت مجازی باعث شده تا شرکت ها و صاحبان برند تبیغات خود را اتجام دهند . بنابراین شما می‌توانید برنامه ریزی را شروع کرده و طرح خود را نهایی کنید و نسبت به طراحی وب سایت نمایشگاهی خود اقدام نمایید.
شما نیز می توانید با قرار دادن بخش اخبار سایت و استفاده از قابلیت RSS کاربران خود را از آخرین اخبار سایت با خبر نموده و محل برگزاری نمایشگاه با استفاده از نقشه به کاربران خود اطلاع رسانی نمایید . بخش تماس با ما یکی دیگر از بخش های است که در این نوع وب سایت ها باید لحاظ شود تا کاربران بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار نمایند و سوالات خود را مطرح کنند .
در نظر داشته باشید، سایت نمایشگاهی شما روزی می‌تواند تبدیل سایت های فروشگاهی شود و از امکانات یک سایت فروشگاهی بهره مند شده و به کار خود رونق دهید .ما درشرکت طراحی سایت مرصاد وب وظیفه خود می‌دانیم ، تجربه ۱۴ ساله خود را در زمینه طراحی وب سایت در اختیار شما قرار داده تا بهترین نتیجه را از طراحی این سایت داشته باشید . بخش ارتباط با مشتریان نقش بسیار مهم می‌تواند در سایت نمایشگاهی ایفا کند . 
 

طراحی سایت نمایشگاهی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های نمایشگاهی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت نمایشگاهی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت نمایشگاهی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
 

نمونه کار های مربوط