شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی : مسافرت کردن و مهیا کردن وسایل سفر مخصوص ایام تعطیل نیست و هر زمانی که اراده نمایید می توانید اقدام به سفر نموده و نگران جا و مکان خود در ایام سفر نباشید زیرا با وجود سایت های هتل و اماکن اقامتی با یک جستجوی ساده میتوانید هتل خود را یافته و آن را رزرو نمایید به شرط آنکه هتلی که مد نظر شما می باشد در فضای اینترنت دارای وب سایت باشد .
وقتی فردی اقدام به سفر می کند در ابتدا بدنبال یک مکان مانند هتل و اماکن اقامتی برای خود می گردد که امروزه با گسترده شدن اینترنت و دستگاه های هوشمند افراد در اینترنت بدنبال هتل و اماکن اقامتی می گردند . ما به مالکین هتل و اماکن اقامتی این پیشنهاد را می کنیم که با طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی می توانند به جذب مشتری و رونق اختصاصی خود کمک دوچندان نمایند که در ادامه به مزایای طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی بیشتر آشنا خواهید شد .

طراحی سایت هتل

شرکت طراحی سایت مرصاد وب با کادر برنامه نویسی مجربی که در اختیار دارد می تواند سایت های زیبا و کاربر پسند فراوانی را در اختیار شما قرار دهد . ما می توانیم با قرار دادن بخش رزرواسیون این امکان را برای مشتریان فراهمنموده تا قبل از سفر خود وارد سایت هتل شما شده و نسبت به رزرو اتاق خود در هتل شما اقدام نمایند و با خیال آسوده سفر خود را آغاز نمایند . در کنار رزرو آنلاین اتاق می توان پرداخت آنلاین را قرار داد تا کاربر بتواند به عنوان بیعانه مبلغی را پرداخت نموده تا خیال شما از این بابت آسوده باشد که اتاق شما برای این مسافر به صورت حقیقی رزرو شده است . 
همچنین می توان در طراحی وب سایت هتل و اماکن اقامتی همانند طراحی سایت آژانس مسافرتی امکان خرید و یا رزرو بلیط هواپیما و یا قطار و یا اتوبوس را لحاظ نمود تا کاربران با ورود به سایت شما تمامی اقدامات سفر خود را در سایت شما انجام دهند . این ایده ها در حرف بسیار ساده به نظر می رسد در صورتی که پای عمل می رسد کار بسیار دشوار شده و برای طراحی این چنین سایتی نیاز به یک تیم طراحی بسیار خبره می باشد .
در سایت های هتل و اماکن اقامتی یکی از بخش های که بسیار حائز اهمیت است بخش تبلیغات سایت می باشد ما در این بخش می توانیم فیلد های تبلیغاتی گسترده ای را طراحی نماییم تا شما به راحتی بتوانید متون و حتی بنرهای تبلیغاتی را در سایت خود بگنجانید که آن هم برای شما براحتی میسر خواهد شد در پنل مدیریت این بخش لحاظ شده که شما با تایپ متون و یا آپلود تصاویر بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید .
طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی بخش گالری تصاویر بسیار مهم می باشد که شما با قرار دادن تصاویر تورهای که برگذار نموده اید از نحوه برگذاری مسافرت های خود به دیگران اطلاع رسانی نموده و همین تصاویر سایت شما را جذاب تر خواهد نمود . بخش تورهای مسافرتی نیز بسیار مهم می باشد که اگر شما برای مسافرین خود اگر برنامه ای داشته باشید نیز می توانید در این قسمت به کاربران خود اطلاع رسانی کرده تا بهتر بتوانند برای سفر رویایی خود برنامه ریزی نمایند .
در بخش رستوران هتل هم می توان امکانات طراحی سایت رستوران را برای سایت هتل شما قرار دهیم که با مراجعه به بخش رستوران از امکانات این نوع طراحی بهرمند شوید که ما به اختصار توضحاتی را ارئه می دهیم . شما در این بخش می توانید با قرار دادن منوها و غذاهای که برای مسافرین سرو می نمایید کاربران را مطلع ساخته و یا حتی مسافرینی که هم اکنون در هتل ساکن هستند بتوانند میز خود را نیز رزرو نمایند .
بخش تماس با ما و درباره ما یکی بخش های بسیار مهم در طراحی این نوع سایت ها می باشد تا کاربران به راحتی بتوانند با شما ارتباط برقرار کرده و از سرویس های شما مطلع شوند و با قرار دادن نقشه مکان جغرافیایی هتل به راحتی کاربران می توانند به هتل و اماکن اقامتی شما مراجعه نمایند .
دیده شده سایت های هتل و اماکن اقامتی اقدام به فروش بلیت و همچنین وسایل سفر کرده اند با اینکه اطلاعات هتل و اماکن را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند در نهایت با قرار دادن امکانات دیگر نظیر فروشگاه فروش بلیط درآمد خود را افزایش داده و این نشانه خلاقیت در این نوع سایت ها می باشد و از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را می‌برند .
یکی از امکاناتی که در طراحی سایت هتل میتوان لحاظ نمود رزرو آنلاین میباشد تا کاربران قبا از حرکت از وضعیت هتل مطلع شده  و در صورت امکان رزرو آنلاین را انجام دهند بخش تبلیغات نیز در وب‌ سایت های هتل بسیار مهم است که رستوران دارها و یا سایت های گردشگری می‌تواند تبلیغات خود را در سایت ها انجام داده و این خود یک درآمد محسوب خواهد شد .
 

طراحی سایت هتل ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های هتل با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت هتل با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت هتل را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .

 

نمونه کار های مربوط