طراحی سایت واکنش گرا ارزان


طراحی سایت واکنش گرا ارزان

طراحی سایت واکنش گرا ارزان

طراحی سایت واکنش گرا ارزان

طراحی سایت واکنش گرا ارزان

طراحی سایت واکنش گرا ارزان

طراحی سایت واکنش گرا ارزان : طراحی سایت واکنش گرا با عنوان Responsive Web Design استاندارد جدیدی در طراحی سایت که با تغییر الگوی رفتاری کاربران وب در استفاده از اینترنت به یک ضرورت تبدیل شده است.
امروزه با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در عرصه فناوری اطلاعات کاربران وب از محدوده استفاده از کامپیوتر و لپ تاپ برای مشاهده صفحات وب فراتر رفته اند و وسیله های جدید و متنوع تری از جمله انواع گوشی های هوشمند ، انواع تبلت و حتی تلویزیون های هوشمند نیز میزبان وب سایت ها شده اند.

این تغییر در الگوی رفتاری کاربران وب در استفاده از دستگاه های مختلف مستلزم رعایت استاندارد های خاصی در طراحی سایت می باشد که سایت می بایست قابلیت تطبیق با دستگاه های مختلف با ویژگی ها و رزولوشن های مختلف را داشته باشد.

اهمیت طراحی سایت واکنشگرا

جدید ترین آمار ها از پراکندگی کاربران وب در استفاده از دستگاه های مختلف برای استفاده از اینترنت نشان از رشد روز افزون استفاده از انواع گوشی های هوشمند و تبلت می باشد، وب سایتی که در طراحی آن از استانداردطراحی واکنش گرا استفاده نمی شود در مقابل تغییر سایز صفحه نمایش انواع گوشی هوشمند و تبلت با مشکل عدم نمایش صحیح صفحات وب به کاربران خود مواجه می شوند. در زیر دو نمونه از طراحی سایت واکنش گرا(سمت راست) و سایت بدون طراحی واکنش گرا ( سمت چپ) را در صفحه نمایش گوشی هوشمند با رزولوشن 480*320 مشاهده میکنید.

رتفاوت نمایش دو وب سایت بالا اهمیت و ضرورت استفاده از طراحی سایت واکنش گرا را نمایان میکند.
شرکت آسیا نت پرداز پیشرو در طراحی سایت با جدید ترین استاندارد های دنیای وب آماده ارائه خدمات منحصر بفرد به مشتریان خود می باشد…. با ما تماس بگیرید.