شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت ورزشی ، امروزه سایت های ورزشی بسیار طرفدار دارد و در شرکت مرصاد وب افراد زیادی جهت راه اندازی این نوع وب سایت ها مراجعه می کنند حالا چه می خواهد در مورد باشگاه ورزشی باشد یا پیش بینی و یا شرط بندی . تمامی این سایت ها در دسته وب سایت های ورزشی قرار میگیرند مگر آنکه فردی بخواهد در وب سایت خود از اخبار و یا امکانات فروشگاهی استفاده کند . امکانات فروش آنلاین ؟ بله .

طراحی سایت ورزشی

بسیاری از افراد در کنار طراحی سایت ورزشی خود اقدام به طراحی سایت قروشگاهی درون سایت ورزشی خود کرده و اقدام به فروش محصولات ورزشی می کنند که این ایده خلاقانه باعث کسب و کار و رونق زیادی برایشان داشته است . در این نوع وب سایت ها در ابتدا می توان از معرفی یک رشته ورزشی آغاز نمود و در انتها به فروش محصولات ورزشی پرداخت .

شما با تبلیغات در موورهای جستجو باعث می شوید تا افرادی که علاقه مند به رشته ورزشی که در سایت خود معرفی کرده اید شما را پیدا کرده و وارد سایت شما شوند و در نهایت این مشتری مجازی شما به مشتری حقیقی تبدیل شده و در باشگاه ورزشی شما در آن رشته مورد علاقه خود ثبت نام نماید .
ما به تمامی مربیان ورزشی این پیشنهاد را می کنیم که طراحی وب سایت ورزشی را جدی گرفته وبرای خود یک سایت ورزشی مدرن و به روز را دست و پا نمایند تا افراد بیشتری با مهارت های شما آشنا شده و چه بسا همین افراد که امروز در سایت شما حاضر شده اند فردا روزی به صورت حقیقی در باشگاه ورزشی شما حاضر شوند و تمایل داشته باشند تا در این رشته ورزشی مهاذت های را کسب نمایند .
یکی از سایت های که می توان بسیار زیاد مانور داد سایت های ورزشی می باشد در این نوع وب سایت ها می توان اطلاعات رشته های ورزشی را در سایت قرار داد تا کاربران از این اطلاعات بهره کافی را ببرند برای مثال می توان اطلاعات مربوط به رشته ورزش فوتبال را در سایت لحاظ کنیم نتایج بازی کل ها و خیلی از مواردی را که امروزه شما فقط در سایت های ورزشی بزرگ می توانید مشاهده کنید را شما قادر خواهید بود در سایت خود داشته باشید . 
یکی از بخش های جذاب در سایت های ورزشی مربوط به نتایج آنلاین و پخش زنده مسابقات ورزشی می باشد که تیم طراحی سایت مرصاد وب با تجربه ای که در این 14 سال کسب نموده می تواند این امکانات را به صورت کاملا حرفه ای و جذاب در اختیار شما عزیزان قرار دهد.
یکی از مواردی را که حتما باید در طراحی سایت ورزشی باید در آن رعایت نمود نکاتی مربوط به UI و UX سایت می باشد . چرا که در این نوع وب سایت کاربران زیادی وارد شده و باید بتوانند به راحتی در سایت شما به گشت و گذار پرداخته و رابطه خوبی را با سایت شما برقرار نمایند و چون بسیار ی از این افراد از طریق تلفن های هوشمند خود از این نوع وب سایت دیدن می کنند باید این سایت ها از قابلیت رسپانسیو و یا همان واکنش گرا برخوردار باشند . 
شرکت طراحی سایت مرصاد وب سایت شما را به گونه برنامه نویسی می کند تا هر زمان نیاز به ارتقا باشد سریعا بتوانیم خواسته شما را برآورده نموده و وب سایت شما را بروز و از امکاناتی که در آینده ممکن است مورد نیاز شما باشد بهرمند سازیم . 
طراحی سایت ورزشی باید به گونه برنامه نویسی شود تا به محض ورود کاربر به سایت ناخواسته متوجه این موضوع شود که این سایت متعلق به کدام ورزش است برای مثال سایت ورزش رزمی باید از رنگ بندی مناسب و ضاهر خشن برخوردار باشد تا کاربران را به سمت خود بکشاند . 
 

طراحی سایت ورزشی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های ورزشی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت ورزشی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت ورزشی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
 

نمونه کار های مربوط