طراحی سایت پروژه

طراحی سایت پروژه : شفافیت اطلاعات و میزان رشد پروژه یکی از عواملی است که روی تصمیم گیری کارفرمایان تأثیر گذار است . در دوره های قبل برای اطلاع از این امر کارفرما مجبور به بازدید حضوری از محل پروژه و یا تماس با کارگزار و مسئول اجرای طراحی سایت پروژه بود . اما با توجه به عصر ارتباطات دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه ها برای بازدید و تماس با مسئول پروژه نیست . مسئولین اجرای پروژه می توانند با طراحی سایت پروژه محور و قرار دادن نمونه کارها ، تعداد نیروهای انسانی ، گالری از تصاویر ، و … میزان رشد را در اختیار کارفرما قرار دهند .

 

طراحی سایت پروژه

ویژگی ها و امکانات وب سایت های پروژه:

۱-به وب سایت هایی که میزان پیشرفت و روند کار پروژه را نشان می دهند وب سایت های پروژه محور گفته می شود که در مجموعه مرصاد وب یکی از انواع وب سایت هایی که طراحی و اجرا می شوند وب سایت های پروژه ای هستند.

از ویژگی ها و امکانات طراحی سایت پروژه عبارتند از  :

  •  میزان پیشرفت پروزه به صورت گرافیکی و اتوماتیک
  •  گالری تصاویر مربوط به پروژه
  •  تعداد نفرات مشغول به اجرای پروژه و تعداد افراد درگیر
  •  میزان رضایت تا میزان پیشرفت از کارفرما
  •  ارتباط مستقیم با مسئول پروژه و ثبت پیشنهادات و انتقادات

۷- دیگر امکانات عمومی که در تمامی وب سایت های مرصاد وب اجرا می شود مانند طراحی زیبا و منحصر به فرد ، سرعت بارگذاری بالا ، امنیت ، نامحدود منو برگه های ایستا و … که در دیگر صفحات مرتبط توضیحات لازمه داده شده است .

۸– ظاهری مناسب نیز باید برای تمامی وب سایت ها در نظر گرفته شود که سایت های پروژه نیز شامل آن می شوند ، گروه طراحی وب سایت مرصاد وب با در نظر گرفتن سفارشات و امکانات مد نظر شما طرح اولیه را آماده و پس از تأیید شما به اجرا می گذارد که این امر باعث رضایت مندی مشتریان شده است .

دسته‌ها
یک دیدگاه
یک پینگ

پاسخ دهید