شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت پزشکی ، همانطور که میدانید علم پزشکی روز به روز در حال پیشرفت می باشد. از آن طرف اطلاعات درست در این زمینه در فضای اینترنت بسیار اندک است و این امر باعث بروز مشکلاتی برای افراد شده است. بهتر از من می‌دانید امروزه میلیون‌ها نفر در فضای اینترنت به دنبال بیماری خود یا بستگان خود میگردند و یا به دنبال پزشک خود در اینترنت به جستجو می‌پردازند. و در همین جستجوی که هر روز انجام می دهند ممکن است از وب سایت پزشکی خاص خوششان آید از مطالب آن روزانه استفاده کنند و یا ممکن است به دیگران معرفی نمایند.
 متاسفانه در ایران تعداد کمی از پزشکان محترم دارای طراحی سایت شخصی هستند تا بتوانند مهارت های خود را در سایت شخصی خود به دیگران معرفی نمایند ، این امر باعث شده تا از پزشکانی که دارای وب سایت پزشکی خود بوده عقب تر باشند و به شهر دیگر پزشکان نباشند. خوشبختانه پزشکان از دیگران موفق تر هستند زیرا نسبت به سایرین از اینترنت آگاه تر هستند ولی متاسفانه هیچگونه اقدامی برای خود نمی کنند .
همانطور که می‌دانید تقریبا همه بیماران یک سوال واحد دارند آنگاه شما می توانید با ایجاد یک صفحه پرسش و پاسخ در سایت خود پاسخگوی سوالات بیماران باشید. در نظر داشته باشید وقتی ساعت کاری مطب خود را در سایت وارد مینمایید کاربران راحت تر با شما ارتباط برقرار می‌کنند و کمتر تماس تلفنی برقرار خواهند کرد. می‌توانید نوبت دهی را به صورت آنلاین انجام داده ، با این کار شما به نیروی انسانی کمتری محتاج خواهید بود .
شما می توانید در صفحه تماس با ما به معرفی مطلب ، آدرس مطب ، تلفن های تماس ، قرار دادن نقشه گوگل بپردازید تا بازدیدکنندگان راحت‌ تر بتوانند به محل مطب شما مراجعه نمایند. مطمئن باشید شرکت طراحی سایت مرصاد وب پیشنهاد های فوق العاده ای برای شما خواهد داشت تا بهتر بتوانید در فضای اینترنت ظاهر شوید .
 همچنین شما می توانید در سایت بخشی برای پرونده های طراحی سایت پزشکی بیماران تهیه کنید تا در هر جایی که نیاز بود با داشتن نام کاربری و کلمه عبور به پرونده خود دسترسی داشته باشند . یکی از بخش های استراتژیک طراحی سایت پزشکی بخش اخبار و مقالات و خوشبختانه در علم پزشکی روزانه مقالات و اخبار متعددی را می توان انتشار داد و همین باعث شده تا کاربران بیشتری به سمت سایت پزشکی شما دعوت شوند و از مطالب طراحی سایت پزشکی شما کمال استفاده را ببرند و به صورت آنلاین به دیگران معرفی نمایند.

طراحی سایت پزشکی ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های پزشکی با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت پزشکی با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت پزشکی را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 
 

نمونه کار های مربوط