شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
 طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت پوشاک  طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت پوشاک ، شاید باورش برایتان سخت باشد ، تا چند سال آینده خرید و فروش پوشاک از طریق اینترنت میسر خواهد بود. خود شما شاهد این ماجرا هستید تنها وب‌ سایت ها نیستند بلکه شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام در فروش پوشاک نقش بسیار پررنگی دارند. تعداد زیادی از افراد می‌توانند بدون داشتن مغازه به فروش پوشاک از قبیل لباس و کیف و کفش به مشتریان خود بپردازند ، چه بسا بسیار موفق‌تر از دارندگان مغازه عمل کنند
در ابتدا در نظر داشته باشید که در طراحی سایت پوشاک و سبک طراحی حرف اول را می‌زند . طراحی وب سایت پوشاک به گونه ای باید باشد که وقتی کاربر وارد سایت شما شود برایش جذاب باشد و مدت زمان بیشتری در سایت شما سپری کند که در این زمینه شرکت طراحی سایت مرصاد وب مشاوره های لازم را به شما خواهد داد .
در طراحی سایت پوشاک استفاده از لوگوی مناسب بسیار حائز اهمیت است خوشبختانه شرکت طراحی سایت مقدار می‌تواند کمک خوبی در این زمینه به شما نماید در مرحله بعد در طراحی وب سایت پوشاک باید از تصاویر زیبای استفاده کرد بهتر است از تصاویر صنعتی استفاده شود و یا در صورت نداشتن عکس های صنعتی بر روی تصاویر ، گرافیک کار شود تا برای کاربر جذاب باشد.
در طراحی سایت پوشاک در کنترل پنل پروژه ای که برای شما طراحی می‌شود قسمتی لحاظ خواهد شد تا به صورت خودکار عکس ها متناسب با سایز مورد نظر سایت تغییر کنند تا نمای ظاهری سایت حفظ شود. یکی از بخش‌هایی که در طراحی وب سایت پوشاک بسیار با اهمیت است رنگ بندی و سایز  کالاها مانند لباس و پوشاک می باشد که باید به درستی برنامه نویسی شود تا کاربر بتواند در سایت رنگ مورد پسند خود را انتخاب و برای شما ارسال نمایید .
یکی دیگر از بخش های طراحی سایت پوشاک بخش حمل و نقل و رساندن کالا به دست مشتری و مصرف کننده میباشد و تمامی این موارد و جزئیات بیشتر نظیر وزن کالا ، مالیات و ... که به صورت خودکار برای مصرف‌کننده به نمایش درآید و طراحی خواهد شد

طراحی سایت پوشاک ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های پوشاک با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت پوشاک با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت پوشاک را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 

نمونه کار های مربوط