طراحی سایت چت

طراحی سایت چت

طراحی سایت چت ، گفتگو و گپ در میان انسان ها سابقه دیرینه ای دارد و همیشه دارای جذابیت خاصی برای آن ها بوده است . با پیشرفت تکنولوژی و پا در میان گذاشتن موبایل ها ، تبلت ها و کامپیوتر ها امروزه گفتگو کردن با استفاده از اینترنت و نرم افزار های مخصوص چت و گفتگو صورت می گیرد .

 

طراحی سایت چت

کسب درآمد از طریق سایت چت می تواند بسیار پردرآمد و در عین حال ساده و آسان باشد ، عمده ترین نوع کسب درآمد صاحبین سایت های چت دریافت تبلیغات است .

طراحی سایت چت باید با در نظر گرفتن توامی جوانب و نیاز ها انجام شود تا بتوان نظر کاربران را جلب کند ، در صورتی که سایت چت دارای برتری هایی نسبت به دیگر سایت های چت باشد می تواند دلیل انتخاب توسط کاربران باشد .

سرعت سایت چت باید در بالاترین حد ممکن باشد ، تا کاربران هنگام چت و گفتگو با سرعت بالا اقدام به جت کنند و در صورتی که سرعت سایت چت پایین باشد باعث عدم انتخاب توسط کاربران خواهد شد .

سایت های چت دارای تعداد بازدیدکنندگان بسیار بالایی هستند که این افراد شامل گروه های سنی مختلفی است و به طور معمول گروه سنی نوجوانان دارای شمار زیادتری است ، که این موضوع باعث شده است تا بسیاری از کسب و کار های مرتبط با قشر نوجوان سایت های چت و گفتگو را جهت انجام امور تبلیغاتی انتخاب کنند.

امکانات طراحی سایت چت :

ارسال پیام توسط کاربران

وجود کاراکتر های متعدد عمومی و اختصاصی

افزودن کارکتر توسط مدیر سایت

امتیاز دهی و لایک کاربران

فیلتر کردن کلمات

ارسال متن ، کاراکتر ، عکس ، موزیک و ویدئو

گزارش تخلف کاربران

نمایش وضعیت افراد

نمایش افراد آنلاین

ایحاد گروه های چت

تغییر پیام های سیستمی

محیط چت روم زیبا و شکیل

مشاهده آمار و گزارش ها

مدیریت فایل ها

تعریف مدیران متعدد با تعیین سطح دسترسی

مسدود سازی زمانی و دائمی کاربران

و امکانات متعدد مرتبط با چت روم

گرافیک سایت های چت و گفتگو از اهمییت بالایی برخوردار است ، طراحی گرافیک موفق سایت های چت می تواند تاثییر فراوانی بر مخاطبین داشته باشد . طراحی گرافیک وب سایت چت باید با در نظر گرفتن موضوع سایت و همچنین در نظر گرفتن سلایق مختلف طراحی شود .

باتوجه به تعداد زیاد سایت های چت قرار گرفتن سایت چت در صفحه نخست گوگل نیز می توان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد و لازمه این جایگاه ، سئو و بهینه سازی سایت چت به بهترین حالت ممکن است ، سئو و بهینه سازی سایت  چت باید بر اساس کلمات کلیدی مرتبط با سایت چت توسط طراحان وب صورت گیرد .

از جمله امکان های اصلی سایت های چت ریسپانسیو بودن این سایت ها است ، بی شک شانس انتخاب سایت چت توسط کاربران موبایل با سایت های ریسپانسیو و واکنشگرا است . چرا که نمایش بهتر و زیباتری را در موبایل و تبلت از خود نشان می دهند .

امنیت سایت های چت باید بسیار بالا باشد تا در مقابل نفوذ و حمله های متعدد مقاوم باشد و همچنین بر اساس آخرین متد های روز دنیا طراحی شده باشد.

استفاده از سیستم های آماده چت به دلیل تکراری بودن سایت و امکانات آن باعث عدم موفقیت سایت می شود ، همچنین دارای امنیت نسبتا کمی هستند .

شرکت طراحی وب سایت مرصاد وب طراحی سایت چت را با در نظر گرفتن تمامی جوانب و با بررسی های متعدد توسط طراحان با تجره انجام می دهد .هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید .

دسته‌ها
یک دیدگاه
یک پینگ

پاسخ دهید