شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+

طراحی سایت کارخانجات ، شما کارخانه‌ دار محترم درست است مشتری خود را دارید و درآمد بالایی از این راه به دست می‌آورید. اما آیا این را می دانید که تبلیغات می‌تواند درامد شما را دو چندان کند و آن دسته از افرادی که از محصولات شما با خبر نیستند، خبردار شده و نسبت به خرید کالای شما و محصولات شما اقدام کنند. خلاصه عرض کنیم یکی از راه های که می توانید خود را به مشتریان خارجی و ایرانی خود معرفی نمایید طراحی سایت کارخانجات می باشد تا نسبت به رقبای خود جلوتر باشید .

طراحی سایت کارخانجات

بهترین تبلیغات برای شما طراحی سایت کارخانجات می باشد که همانطور در دنیای حقیقی موفق بوده اید در دنیای مجازی هم موفق باشید . این روزها افراد کالا و محصولات مورد نیاز خود را از طریق فضای مجازی تهیه می‌کنند و این فرصت مناسبی است تا شما هم از این نعمت کمال استفاده را ببرید.
در سایت کارخانجات ممکن است محصولات شما نیز صادر شود نیاز است تا سایت به زبان های مختلف ترجمه شود و بهتر است جهت بهینه سازی سایت از مترجه داخلی سایت استفاده نشود و سایت به همان زبان طراحی شود . اگر سایت از مترجم های داخلی استفاده شود از نظر گوگل یک مورد خطا محسوب می شود و از آنجایی که سئو سایت در این نوع وب سایت ها بسیار حائز اهمیت است بهتر است تا سایت به همان زبان طراحی شود .
یکی از امکاناتی که میتوان در طراحی سایت کارخانجات لحاظ نمود بخش فروشگاهی سایت می باشد تا مشتریان شما کالای مورد نیازخود را از طریق وب سایت کارخانه تهیه نمایند و یا اقدام به خرید کالا و محصولات شما نمایند . همچنین می توان بخشی را برای فروشگاه های کارخانه در نظر گرفت تا کاربران در جریان فروشگاه های زنجیره ای شما در ایران و خارج از کشور قرار گرفته و با مراجعه به فروشگاه استان خود اقدام به خرید محصولات شما نمایند.
یکی دیگر از امکاناتی را که می توان در چنین وب سایت های لحاظ نمود بخش تخفیفات است که برای کاربران بسیار جذاب میباشد و برای افرادی که به صورت عمده خرید می‌کنند تخفیف را قائل شوید . یکی دیگر از بخش‌های که می‌تواند طراحی سایت کارخانجات به کاربرد بخش نمایندگی های فروش می باشد . در این بخش با اختصاص قرار دادن پنلی در سایت برای نماینده فروش می‌توانید از عملکرد نماینده به صورت کامل با خبر شده و یا  فروش محصولات را به صورت کامل آنالیز کنید.
در طراحی سایت کارخانجات بخش تابلو اعلانات برای کارکنان و همینطور سهامداران بسیار مهم می باشد شما در این بخش می توانید با قسمتی که در صفحه اصلی سایت قرار می دهید برای سهامداران مواردی را که باید به اطلاعشان برسانید را قرار داده تا به محض ورود به سایت از این بخش دیدن نمایند و از طراحی سایت خبری موجود با خبر شوند .
یکی دیگر از مواردی را که بسیار حائز اهمیت است و باید لحاظ نمود ، ظاهر سایت و گرافیک سایت میباشد ، کارشناسان مربوط به این بخش در شرکت طراحی سایت مرصاد وب با مهارت این کار را انجام خواهد داد و همچنین در نهایت می‌توانید تمام سوابق کارکنان کارخانه را هم به صورت آنلاین لحاظ نموده که این کار بسیار منحصر به فرد خواهد بود تا کارکنان به صورت آنلاین از سوابق خود خبر داشته و دیگر و به اصطلاح دیگر نیاز به کاغذ بازی نباشد.
 

طراحی سایت کارخانجات ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های کارخانجات با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت کارخانجات با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت کارخانجات را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 


 

نمونه کار های مربوط