شرکت طراحی سایت مرصاد وب ارائِه دهنده خدمات اینترنتی از قبیل طراحی سایت و بهینه سازی سایت در تهران ایران
09127371388
دبی
1588457236 97+
طراحی سایت کودکان ، امروزه دنیای کودکان فقط به اسباب بازی های شان محدود نمی‌شود ، آنها با استفاده از دستگاه های هوشمند مانند گوشی های همراه و تبلت‌ها سهم بزرگی را در دنیای مجازی دارا می باشند و با طراحی این سایت ها این امکان را برایشان فراهم خواهیم نمود .

طراحی سایت کودکان

در طراحی چنین وب سایت های که می‌تواند مربوط به مهد کودک‌ها ، مربوط به پیش دبستانی ها و مراکز تفریحی کودکان باشد امکانات فراوانی را می‌توان لحاظ نمود . معمولاً در سایت‌های کودکان از رنگ های شاد کودکانه استفاده میشود و قالب سایت به نحوی طراحی می‌شود که در نظر کودکان خوشایند باشد، در طراحی سایت کودکان بخش اخبار و مقالات بسیار مهم بوده به گونه ای که مدیر سایت با قرار دادن مطالب مربوط به کودکان ، مادران را در رشد کودکانشان یاری می نمایند.
در طراحی وب سایت کودکان بخش فروشگاهی را می توان طراحی کرد تا مادران نسبت به خرید وسایل سیسمونی از سایت شما اقدام نمایند و از این طریق به کسب و کار خود رونق دهید . در سایت کودکان می‌توان مراکز تفریحی کودکان را نام برد و همچنین در بخش تبلیغات سایت این مراکز آگهی نمود و درآمد خود را دوچندان نمایید .
ما در طراحی سایت کودکان می توانیم کتابخانه دیجیتالی را برای شما طراحی کنیم شما در این کتابخانه دیجیتالی از دسته های مختلف را ایجاد کرده و در کتابخانه قرار دهید برای مثال بخش کتاب های مربوط به کودکان و همچنین کتاب های مربوط به والدین را در کتابخانه دیجیتالی خود قرار دهید ما می توانیم این بخش را به صورت فروشگاهی در نظر بگیریم که به ازای دانلود کتاب وجهی را دریافت نمایید و یا اشتراک ماهانه در نظر بگیرید .
در طراحی وب سایت کودکان بخش سرگرمی بسیار حائز اهمیت است میتوان در این بخش خانه نقاشی را طراحی کرد تا کودکان با ورود به این بخش سرگرم کننده مدتی را سپری کرده و با رنگ آمیزی تابلوهای موجود در سایت مدت زمان بیشتری را در سایت سپری نمایند . بخش کاردستی نیز برای والدین و بخصوص کودکان بسیار جذاب است چرا که با قرار دادن گالری تصاویر در این بخش می توان تصاویر کاردستی که کودکان ساخته اند را همراه با آموزش و یا قرار دادن فیلم آموزشی درخواست ساخت کاردستی را نموده و آنرا در این بخش فایل مربوطه آپلود نمایید و بهترین مورد هدایایی را در نظر بگیرید .
یکی دیگر از بخش های را که می توان در طراحی سایت کودکان لحاظ نمود بخش پزشکی می باشد که می توان مواردی را که در طراحی سایت پزشکی که مربوط به این بخش می باشد را در سایت کودکان لحاظ نمود برای مثال می توان بخش گپ و گفتگو را قرار داد تا مادران با ارسال مطالب بتوانند به بحث بپردازند . 
در طراحی این سایت ها میتوان از چند بازی کودکانه استفاده نمود تا کودکان در سایتی که مربوط به خودشان میباشد استفاده درست را ببرند . حتماً بخش والدین را نیز در سایت لحاظ نموده تا نیاز این گروه را شناسایی کرده و نبازهای این عزیزان را در سایت خود قرار دهید ، حال می‌خواهد اخبار باشد و مطالبی در مورد تربیت فرزندانشان، بخش نظرسنجی بسیار مهم است که باید لحاظ شود تا والدین در آن قسمت به بحث و گفتگو بپردازند و این باعث می‌شود تا کاربران بیشتری در سایت شما حاضر شده و رتبه شما در موتورهای جستجو گوگل افزایش یابد .
 

طراحی سایت کودکان ارزان

در مورد ارزان بودن یک سایت باید عرض کنم که به همان اندازه نیز سرویس ارائه خواهد شد . متاسفانه بسیاری از افراد سود جو با پایین آوردن نرخ طراحی سایت به کلاهبرداری پرداخته اند . این امر باعث شده تا سایت های وکلا با کیفیت بسیار پایینی در فضای وب مشغول به کار باشند . بعد از مدتی این نوع وب سایت ها با مراجعه به شرکت درخواست بهینه سازی سایت را از ما دارند که دیکر متاسفانه نمیتوانیم کاری برای این عزیزان انجام دهیم . این موضوع را باید بدانید چنانچه درخواست سئو تضمینی را از ما دارید باید بعد از طراحی سایت درخواست خود را برای ما نیز ثبت نمایید در غیر اینصورت بعد از گذشت زمان مقدور نخواهد بود . چرا که ممکن است شما برای نتیجه گرفتن دست به سئو کلاه سیاه بزنید و ما را نیز دچار مشکل نمایید .
پس نتیجه میگیریم که طراحی سایت ارزان خوب نیست چرا که شما باید بعد از مدتها دوباره درخواست سایت مجدد را نمایید . یک ضربالمثل انگلیسی هست که میگوید آنقدر ثروتمند نیستم که بخواهم جنس ارزان قیمت را خریداری نمایم . این موضوع به این اشاره دارد چنانچه ارزان قیمت را انتخاب نمایم مجددا باید سفارش همان جنس را داشته باشم . پس لطفا در انتخاب خود دقت بیشتری را داشته باشید . 

طراحی سایت کودکان با وردپرس

همانطور که در بخش های قبلی برای شما عنوان شده است . طراحی سایت کودکان را هم به صورت اختصاصی و هم به صورت وردپرس میتوانیم برای شما عزیزان طراحی نماییم . چنانچه شما عزیزان در ابتدای راه میباشید ما به شما طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم . چرا که هزینه بسیار کمتری را برای شما خواهد داشت . ولی چنانچه امکاناتی که شما نیاز دارد و سایت وردپرسی نمیتواند مایحتاج شما را فراهم نماید طراحی سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد خواهیم نمود . طبیعی است که طراحی سایت اختصاصی هزینه بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت با وردپرس داشته باشد . 
چرا که در طراحی سایت با وردپرس بخش محتوای سایت آماده میباشد ولی در طراحی سایت اختصاصی این موضوع متفاوت تر است و بخش مدیریت محتوا نیز به صورت اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد . اگر سایت به صورت وردپرس باشد باید بدانید که قالب سایت آماده نمی باشد و به وصرت اختصاصی طراحی می گردد . و از قالب های آماده استفاده نمی شود .
شرکت طراحی سایت معتبر وب سازان مرصاد وب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت مفتخر است تا در این زمینه شما را برای رشد و ارتقا نرخ درآمدی شما همیاری نماید . 


 

نمونه کار های مربوط