طراحی سایت گالری ارزان


طراحی سایت گالری ارزان

طراحی سایت گالری ارزان

طراحی سایت گالری ارزان

طراحی سایت گالری ارزان

طراحی سایت گالری ارزان

طراحی سایت گالری ارزان : امروزه تاثیرگذارترین روش جهت نمایش و معرفی هنرهای تجسمی ایران و هنرمندانی که دارای گالری هستند،استفاده از اینترنت و طراحی سایت گالری می باشد که نیازمند تجربه و مهارت کافی است. مجموعه مرصاد وب با توجه به نوع هنر شما مانند موسیقی، نقاشی، خوشنویسی، هنرهای تجسمی، معرق کاری و… و بهره گیری از جدید ترین متد روز طراحی سایت و با رعایت اصولی ترین و علمی ترین روش های طراحی، سایتی جذاب متناسب با نیازتان طراحی میکند. مشکلی که بیشتر هنرمندان با آن مواجه می شوند شرایط سخت برای به نمایش گذاشتن آثار هنریشان می باشد. تا بدون نیاز به پرداخت هزینه های سنگین بابت اجاره نمایشگاه ها و گالری ها  درآمدی بالا داشته باشید و اقدام به عرضه محصولات و فروش آنها مینمایند. استفاده از گالری تصاویر در طراحی سایت گالری گاها تاثیر بیشتری از کلمات روی مخاطب دارد و این امر موجب اطلاع رسانی بیشتر و آشنایی بیشتر با کارهای هنری شما می گردد.طراحی و پیاده سازی یک وب سایت گالری جذاب و مدرن با بهره گیری از تصاویر با کیفیت و چشم نواز می تواند گامی بسیار محکم و مطمئن در راستای موفقیت و شناخت بیشتر شما باشد.

وب سایت های گالری می توانند برای ایجاد وب سایت برای عکاسان، وب سایت های عکاسی صنعتی، دکوراسیون و فعالیت های مدلینگ و صنایع دستی طراحی و پیاده سازی شود.

چگونه تعداد بازدیدکنندگان سایت گالری را افزایش دهیم؟

هدف از ایجاد سایت های گالری افزایش بازدید وفروش بیشتر می باشد.بعد از پیاده سازی و طراحی سایت گالری خود باید اقدام به بهیبه سازی سایت (سئو) برای موتورهای جستجو کنید. بهینه سازی سایت موجب می شود گوگل شما را بر اساس سرچ و نیاز کاربران پیشنهاد کند و هر چه جایگاه شما در این سرچ بالاتر باشد امکان بازدید و ترافیک سایتتان بالا میرود.به عنوان مثال کاربران وقتی نیاز به یک گالری فرش داشته باشند و این کلمه را جستجو کنند باید به وب سایت شما برسند و این امر با کمک سئو می تواند انجام گیرد.

طراحی سایت گالری به صورت ریسپانسیو (واکنشگرا)

سایت های گالری باید به صورت کاملا رسپانسیو طراحی شوند به گونه ای که در تمامی نمایشگرها به درستی دیده شوند. جالبست بدانید گوگل نیز طراحی وب سایت ها را بصورت واکنش گرا توصیه کرده است و طراحی واکنشگرا روی سئو سایت نیز بی تاثیر نیست.

جامعه ما یک جامعه پویا و رو به رشد است و استفاده از اینترنت و خرید آنلاین در بین تمامی اقشار آن در حال گسترش می باشد با توجه به این امر شما می توانید وب سایت خود را به یک وب سایت فروشگاهی تبدیل نمایید و کارهای هنری خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید.به این نکته باید توجه داشته باشید که در انتخاب عکس ها باید از تصاویر اختصاصی و با کیفیت استفاده کنید رعایت این اصول و نکات در افزایش بازدید و ترافیک سایت تاثیر به سزایی دارد.

معمولا مشتریان ما در چنین وب سایت هایی علاقه مند هستند تا سرویس های زیر را به کاربران خود ارائه دهند که عبارتد از:

  • نمایش حرفه ای تصاویر با افکتها بسیار زیبا
  • قابلیت ارسال تصاویر توسط کاربران وب سایت به طوریکه سیستم آن تصویر را به اندازه مناسب در بیاورد
  • رسال نظرات و پیشنهادات توسط کاربران برای یک تصویر مورد نظر
  • ایجاد صفحات تماس با ما و رزومه عکاس و قرار دادن شماره و آدرس برای مراجعه حضوری
  • طراحی سیستم نظرسنجی برای یک تصویر یا مطلبی که کاربران دیگر در وب سایت قرار داده است
  • طراحی سیستم این تصویر را میپسندم به معنی Like برای مشخص نمودن تصاویر برتر در داخل وب سایت
  • از این لینک میتوانید به تمامی آیتم های تخصصی طراحی سایت گالری دسترسی داشه باشید

بنابراین چنانچه شما هم در نظر دارید تا یک وب سایت عکاسی بسیار زیبا و حرفه ای داشته باشید میتوانید اقدام به گرفتن پیش فاکتور آنلاین برای اطلاع از قیمت وب سایت خود شوید
مشاوران شرکت مرصاد وب در تمامی اوقات آمادگی دادن مشاوره به صورت رایگان برای انتخاب بهتر این وب سایت ها و پیاده سازی آنها را دارند.